Güncel Çiçek Sepeti İndirim Kuponları

Çiçek Sepeti – 14 Şubat’a kadar geçerli 15% indirim kuponu

Çiçek Sepeti'nde geçerli bu özel indirim kuponuyla siteden yapacağınız tüm alışverişler 15% oranında indirimli. Kupon 14 Şubat'a kadar geçerlidir.

Çiçek Sepeti – Tüm çiçeklerde geçerli 20% indirim kuponu

Çiçek Sepeti'nde geçerli bu özel indirimle 23 Kasım 2014 tarihine kadar pasta ve cupcake harici ürünlerde kuponla 20% oranında indirim alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti – 13 Ekim’e kadar geçerli 20% indirim kuponu

Çiçek Sepeti tarafından KuponKodlari.com ziyaretçilerine sağlanan özel indirim kuponuyla 13 Ekim'e kadar yapacağınız tüm alışverişler 20% indirimli!

Çiçek Sepeti – Avea Prime kampanyasıyla 15% indirim

Çiçek Sepeti bu sene de Avea ile olan kampanyasını devam ettirerek tüm ürünlere 15%, seçili ürünleriyle 40% oranında indirim uyguluyor. Kupon için CICEKSEPETI yazıp 5060'a sms gönderin.

Çiçek Sepeti – Kuponla tüm çiçek siparişleri 20% indirim

Türkiye'nin en büyük çiçek gönderim sitesi olan Çiçek Sepeti'nde geçerli bu indirim kuponu ile yapacağınız tüm çiçek, meyve sepeti ve hediyelik gönderimleri 20% oranında indirimli. Üstelik bu Çiçek Se

 

Çiçek Sepeti

ciceksepeti2006 yılında kurulan ve kısa sürede Türkiye’nin bir çok bölgesine hizmet vermeye başlayan Çiçek Sepeti, sevdiklerimizin özel günlerinde sıkça ziyaret ettiğimiz adreslerden biri olmayı başardı. Kurulduktan 5 sene sonra dünyanın en bilinen ve en çok güvenilen alışveriş sitelerinden biri olan Amazon.com’dan yatırım alarak hizmet alanını ve ürün gamını genişleten Çiçek Sepeti, “Gurme” ve “Hediye” kategorileriyle de hediye seçeneklerini genişletti.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Türkiye’de faaliyet gösteren bir çok online alışveriş sitesi gibi Çiçek Sepeti de hali hazırda uygun olan fiyatlarına çeşitli promosyon ve kampanyalarla ekstra indirimler uygulayarak, çiçek ve hediye siparişlerini oldukça ucuza tamamlama fırsatı tanıyor. Ayrıca, Anneler Günü, Sevgililer Günü ve Öğretmenler Günü gibi özel günlerde, özel kampanyalar ve indirim kuponları sunan Çiçek Sepeti’nde bu fırsatları aktif etmek için ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sadece yukarıda en son paylaşılan Çiçek Sepeti indirim kodunu aşağıda gösterildiği gibi aktif etmeniz gerekiyor. Sonrasındaysa belirtilen miktar ya da orandaki indirim direkt olarak hesabınızdan düşüyor.

Öncelikle göndereceğiniz ürünü seçin ve sepete ekleyin, sonrasında sağ üst köşedeki sepet butonuna tıklayarak sepetinizi görüntüleyin ve buradaki “indirim kodu” linkine tıklayın.

cicek-indirim-1

Ve buradaki kutucuğa bizden aldığınız Çiçek Sepeti indirim kuponunu girerek, aşağıda gösterildiği şekilde aktif edin.

cicek-indirim-2

Ve son olarak kullan butonuna tıklayın ve sepetinizin güncellenmesini bekleyin.

cicek-indirim-3 İşte bu kadar!

Çiçek Sepeti’nden Neler Sipariş Edebilirsiniz?

Çiçek Sepeti’nde gönderim amacına göre onlarca kategoriden, lilyumdan bonsaiye kadar yüzlerce çiçek buklesini anında sipariş edebilirsiniz. Ek olarak Bonnyfood sekmesi aracılığıyla, pasta, kurabiye ve kek buklelerini de sevdiklerinize özel günlerinde gönderebilirsiniz. Hediyeler kısmındaysa pelüş oyuncaktan kalem setine kadar farklı amaçlara ve cinsiyetlere uygun çeşitli hediyeleri, üzerlerine not ekleyerek belirli gün ve saat aralıklarında direkt olarak sipariş edebilir ve yine bu siparişlerinizde indirim kuponu kullanarak hem sevdiklerinizi hem de cebinizi güldürebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Ödeme Seçenekleri

Çiçek Sepeti birden fazla ödeme yöntemiyle müşterilerine ödeme konusunda çeşitli imkanlar sunuyor:

  • Kredi Kartı ile ödeme
  • EFT/Havale ile ödeme
  • Telefonda kredi kartı ile ödeme
  • BKM Express ile ödeme
  • Paypal ile ödeme

Bu ödeme metodlarından herhangi birini seçenerek Çiçek Sepeti’ndeki siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İletişim Bilgileri

İstanbul, Safter İş Merkezi’nde ofisi bulunan Çiçek Sepeti’ne cicekbilgi@ciceksepeti.com adresinden direkt olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarından facebook.com/ciceksepeti ve twitter.com/ciceksepeti adresleriyle de Çiçek Sepeti ile direkt irtibata geçebilirsiniz.

 

Çiçek Sepeti Hakkındaki Görüşleriniz