Güncel Lidyana İndirim Kuponları

Lidyana – 100TL ve üzerine 15% oranında indirim kuponu

Aralık ayında geçerli olan Lidyana indirim kuponuyla yapacağınız tüm takı, aksesuar ve diğer alışverişleriniz ücretsiz kargo ve 15% oranında indirimle.

Lidyana – 500TL ve üzeri alışverişlerde 50TL indirim kodu

Lidyana.com'dan yapacağınız takı ve aksesuar alışverişlerinizde bu indirim kuponunu ödeme sayfasında aktif ederek 500TL ve üzerine 50TL kazanabilirsiniz. 30 Kasım 2014'e kadar geçerlidir.

Lidyana – 200TL ve üzeri alışverişlere 15% indirim kodu

Lidyana.com'da aktif olan bu güncel indirim kuponuyla Eylül ayı sonuna kadar yapacağınız 200TL ve üzeri alışverişlerde kuponu aktif ederek 15% oranında indirim kazanın.

Lidyana.com – 300TL ve üzerine 65TL indirim

Lidyana.com'da geçerli bu yeni indirim kuponuyla siteden yapacağınız 300TL ve üzeri alışverişlerde 65TL indirim kazanabilir. Bu özel Lidyana indirim kuponu 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir ve

Lidyana.com – 300TL ve üzeri alışverişlere 65TL indirim

Yıl sonuna kadar geçerli olan bu Lidyana indirim kuponu ile 300TL ve üzeri takı ve aksesuar alışverişlerinize 65TL indirim kazanabilirsiniz. Kupon kodu kozmetik kategorisinde geçersizdir ve bir kullan

 

Lidyana

Ünlü tasarımcıların yüzük, kolye, küpe, bilezik ve saat gibi aksesuarlarını online sipariş edebileceğiniz Lidyana.com kupon kodlarını sizler için aşağıda paylaştık. Assos’dan Ray Ban’a kadar onlarca markanın geniş ürün yelpazesinden çeşitli ürünler temin edebilmenize olanak kılan Lidyana’nın güncel kampanya ve indirim bülteni için bizi takip edebilirsiniz.

Lidyana Hakkındaki Görüşleriniz