Trendyol İndirim Kuponu

Trendyol – Çocuk ürünlerine özel 25TL indirim kuponu

Trendyol'da geçerli olan bu indirim kuponunu 100TL ve üzeri Mothercare, Chicco, New Balance, Twigy ve US Polo kullanarak 30 Kasım'a kadar indirim alın.

Trendyol – Gençlere kıyak kampanyasıyla 10% indirim

Trendyol, 15 Eylül 2014'e kadar 16-21 yaş aralığındaki tüm kullanıcılara 10% oranında özel indirim kuponu sağlıyor. Trendyol kuponunu alabilmek açılan sayfadan giriş yapmanız gerekmektedir.

Trendyol.com – 100TL ve üzerine ücretsiz kargo avantajı

Trendyol.com Ağustos ayı boyunca yapacağınız 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti almıyor. Yaz boyunca Türkiye'nin en popüler markalarının sezon ürünleri kampanyalarını bulabileceğiniz Trendyol'da çeşitli kredi kartlarının sağladığı indirim avantajlarının yanı sıra bu kampanya ile de kargo masrafından kurtulabilirsiniz. Kısa bir süreliğine geçerli olan kampanyadan yararlanmak için kupon kodu kullanmanız gerekmemektedir. 

Trendyol.com – Victoria’s Secret kozmetik ürünleri indirimde

Trendyol.com'da 9 Nisan 2012 tarihine kadar Victoria's Secret kozmetik ürünlerini indirimli olarak alabilirsiniz. Allıktan maskaraya, çantadan parfüme kadar onlarca üründe yapılan indirimden yararlanarak Victoria's Secret ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız Trendyol'da açılan kampayayı kaçırmamalısınız.

Trendyol.com – Turkcell’lilere 10TL hediye çeki

Trendyol Turkcell işbirliğiyle üyelerine 10TL indirim çeki veriyor. 75TL ve üzeri alışverişlerinizde yapacağınız alışverişlerinizde Turkcell hatlı telefon numaranıza gönderilecek Trendyol kupon koduyla bir sonra ki alışverişinizde 10TL indirim kazanabilirsiniz.

Trendyol Hakkında

Sevdiğiniz markaların ürünlerine 90%’a varan indirimlerle sahip olabileceğiniz Trendyol’da kadın ve erkek giyiminden kozmetik ve aksesuar kategorilerine kadar bir çok ürünün günlük indirimli satışına katılabilirsiniz. Sürekli güncellenen promosyonların yanı sıra aşağıda ziyaretçilerimiz için paylaştığımız özel Trendyol kupon kodlarını da kullanarak satışa sunulan ürünleri daha cazip fiyatlara satın alabilirsiniz.