Zizigo İndirim Kuponu

Zizigo – Yeni sezon ürünlerinde geçerli 10% indirim

Zizigo'da yeni sezon ürünlerinde geçerli bu özel indirim kuponuyla yapacağınız alışverişlerde kısa süreliğine 10% indirim kazanabilirsiniz.

Zizigo – Avea kampanyasıyla ekstra %15 indirim kazanın

Zizigo'nun Avea işbirliğiyle düzenlediği kampanyayla ZIZIGO yazıp 5060'a mesaj göndererek 100TL ve üzerine 15% oranında indirim kazanabilirsiniz.

Zizigo – Jack & Jones ürünlerinde kuponla 50% indirim

Zizigo kısa bir süreliğine Jack & Jones ürünlerinden yapacağınız alışverişleri bu indirim kuponunu aktif ettiğinizde 50% oranında indirim uyguluyor!

Zizigo – 2014 yılı boyunca geçerli 10% kupon kodu

Zizigo bu yıl için özel olarak paylaştığı 10% oranındaki indirim kuponuyla 2014 yılında da indirim sağlıyor. Bu Zizigo kuponu 31 Ekim 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Zizigo – Yılbaşı özel 20% indirim kuponu

Zizigo alt limit olmaksızın tüm alışverişlerinizde bu kupon koduyla 20% indirim uyguluyor. Kısa süreliğine aktif olan bu özel Zizigo indirim kodundan hemen yararlanabilirsiniz.

 

Zizigo İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Dünyaca ünlü markaları %70′e varan indirimlerle bulabileceğiniz Zizigo’da bay ve bayan ayakkabılarını uygun fiyatlara satın alabilmekle kalmayıp 365 gün iade garantisinden ve ücretsiz sağladığı kargo hizmetinden de ek olarak yararlanabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber aşağıda paylaştığımız Zizigo kupon kodlarını kullanarak ayakkabı alışverişlerinizden ekstra indirim kazanabilirsiniz.

Zizigo Hakkında Yorumlar