Ebeveynler için çocuklar ve çocuklarının giyim kuşamı çok önemlidir. Özellikle son zamanlarda anne ve babalar kendi aksesuarlarına önem verdiği gibi çocuklarının aksesuarlarına da önem vermeye başladılar. Çocuk giyim ve aksesuar sektörünün genişlemesi ve moda anlayışının sürekli bir değişim ve büyüme halinde olması sebebiyle yetişkinlerin çocuk aksesuarlarına yönelik ilgisi artmaya başladı. Bu da alışveriş çılgınlığına farklı bir boyut kazandırdı ve uzun süre devam edecek gibi görünüyor!

Çocukların anne ve babalarından etkilenmesinin veya onlara özenmesinin de katkısıyla, onlar da tıpkı aileleri gibi takı, şapka, çanta, gözlük gibi aksesuarları kullanmak istiyorlar. Bu nedenle bu yazımızda çocuklarınız için almayı düşündüğünüz ve onların da severek kullanmayı isteyeceği aksesuarları sizler için derleyip listeledik. Umarız ki yazımızı keyifle okur ve çocuğunuz için en uygun aksesuarlara karar verirsiniz.

Son olarak, sitemizden takip edebileceğiniz güncel indirim kodlarıyla yapacağınız alışverişleri daha hesaplı hale getirmek ve alışverişinizi mutlu sonlandırmak isterseniz bizi takipte kalın. 🙂

 

Cıvıl cıvıl güneş gözlükleri

Kız çocuklarının severek kullanabileceğini düşündüğümüz bu simli ve şekilli gözlükler, çocukların renkli dünyasına çeşitlilik katarken bir yandan da miniklerin gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruyacaktır. Almak istediğiniz gözlükleri mutlaka optikçilerden satın almanızı veya beğendiğiniz modeli herhangi bir mağazadan satın aldıktan sonra gözlük camını optikçilerde değiştirtip öyle kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Şapkalar

Şapkalar da gözlükler gibi hem koruyucu görev taşımaları hem de şık durmalarıyla çocuklarınız için tercih edebileceğiniz aksesuarlardan biridir. Mevsime ve duruma göre farklı şapka seçimleri yapmanız çok daha iyi olacaktır. Özellikle neşeli, pratik takılabilen, çift taraflı kullanılabilen, renkli ve desenli şapka modellerini tercih edip küçük dostlarımızın kombinlerini tamamlayabilirsiniz.

 

Takılar

Özellikle kız çocukları süslenmeyi pek sever. Minik kız çocukları için tasarlanmış rengarenk ve ışıl ışıl kolye,  yüzük ve küpe çeşitleri bulunmakta. Takı modelleri çizgi karakterlerden veya oyuncaklardan aşina olduğumuz figürlerden olabilir. Takılar doğum günü gibi özel günlerde çocuklar için çok güzel bir hatıra olacaktır.

 

Çantalar

Çanta aksesuar kategorisinde olmakla beraber temel bir ihtiyaçtır da. Belli bir yaşa erişen çocukların ihtiyaçlarına göre ve onların sevdiği desen veya modellere göre seçiminizi yapabilirsiniz. Okul çağına erişen çocuklar için ihtiyaç haline gelen çantaları kullanışlı ve dayanıklı olacak şekilde seçebilir, daha küçük çocuklar içinse çok da düşünmeden küçük ve sevimli çantaları tercih edebilirsiniz.

 

Saatler

Çocuklar için saat seçerken onların sevdiği figür veya karakterlere göre karar verebilirsiniz. Çocuğunuza heyecanla ve severek takabileceği ve belki de ilerki yıllarda hatıra olarak saklayıp, çocukluk anılarını anımsayabileceği bir kol saati hediye edebilirsiniz. Su geçirmeyen, çizilmez, bozulmadan dayanabilecek kol saatlerinden bir tanesini kupon kodları kampanyasından faydalanarak uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

Tokalar

Kız çocuklarının sevdiği aksesuarlardan biri de kesinlikle tokalar. Farklı model ve figürlere sahip tokalar çocukların severek kullanmaları için daha cezbedici olabilir. Dantelli, fiyonglu, ponponlu okul tokaları, düz, parlak, simli bağcıklı tokalar, saç bantları ve renkli taçlar çocuklar için oldukça ideal toka modelleridir.