Malum kışın giydiğimiz kıyafetlerden çok üzerine giydiğimiz mont, kaban, ceket gibi dış giyim ürünleri göz önünde oluyor. Kış mevsiminde mont kullanmadan şıklığı yakalamak hava durumundan dolayı pek mümkün olmuyor. Karlı ve yağmurlu havalarda sizi bir yandan sıcak tutup korurken bir yandan da şık ve tarz gösterecek olan mont modellerini aşağıdaki yazımızda sizin için derledik.

Tarzınıza göre dolabınıza ekleyebileceğinizi düşündüğümüz bu montlar umarız ki seçimlerinizde size yardımcı olur. Önerilerimizden yola çıkarak yapacağınız alışverişten hesaplı çıkmak isterseniz sitemizdeki güncel indirim kodlarını kullanarak alışverişinizi karlı bir hale getirebilirsiniz. 🙂

 

Şişme montlar

Soğuk kış günlerinin en büyük kurtarıcısı şişme montlardır. Sizi hem soğuk havalardan koruyacak hem de kombinlerinize trend bir görünüm kazandıracak bu şişme mont modellerinden mutlaka bir adet edinmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. İnanın bize, gardırobunuzda bulunduracağınız şişme montunuz kış aylarında çoğu günler kurtarıcınız olacak! Şişme montlar daha çok spor tarzda kullanılsa da, size cool bir hava vermesiyle de şık olmamak elde değil! Klasik bir görünüm için siyah-beyaz gibi doğru renkleri tercih etmek önemlidir fakat marjinal bir hava kazanmak istiyorsanız renkli şişme montlar da sizin için uygun olacaktır.

 

Uzun kabarık şişme montlar

Bel ve kalça hizasında olan şişme montların dışında daha uzun montlardan yana olanlar için bu mont modelleri kurtarıcı bir parça oluyor. Klasik boydaki şişme montlardan daha sıcak tuttuğu bariz olan bu şişme montları seçerken sevdiğiniz rengi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bizim önerimiz; kış mevsimine daha uyumlu olacağını düşündüğümüzden, haki, bordo, lacivert ve tabii ki vazgeçilmez siyah ve kahverengi olacaktır. Bu tarz uzun montları kendinize birkaç beden büyük almak size daha trend bir hava katacaktır bizden söylemesi.

 

Deri görünümlü montlar

Çok daha marjinal bir havası olan bu montlar size görünüm olarak hafif asi bir hava verecektir. Deriyi seven ama kışın deri ceket kullanamayanları sevindirecek bir model olacaktır. Deri görünümlü şişme montları tercih edecek olursanız, şanslısınız ki bu montlar sizi olduğunuzdan çok daha şık gösterecektir.

 

Peluş montlar

Size sevimli bir görünüm kazandırırken aynı zamanda şıklık katacak bu mont modeli yumuş yumuş olmasıyla sizi sıcacık tutacaktır. Özellikle deri taytlarla kombinlerken hoş bir görünüm oluşturan bu montu kullanım şeklinize göre farklı boylarda tercih edebilirsiniz. Gece aktivitelerinizde kombininizi uzun peluş montlarla tamamlayıp, gündüzleri ya da hafta sonu planlarınız için daha kısa boylarını tercih edebilirsiniz.

 

Parlak montlar

 

Kışın yapılan defileleri ve modelleri ele geçiren parlak dokudaki montlar, havaların soğumasıyla sokakta veya mağazalarda bol bol karşımıza çıkmakta. Hologram yansıması adıyla da anılan bu montlar sizin de tarzınızı yansıtıyorsa, hemen bir adet parlak şişme mont edinin ve bunun sayesinde tüm dikkatleri üzerinize toplayacağınızdan emin olun!

 

Renkli-desenli montlar

Belki herkesin kolay kolay seçebileceği bir model olmasa da seveni çok olan bu desenli montlar, kombin yaparken bizi zorlaması nedeniyle bizi satın almadan önce düşündürüyor. Klasik ana renklerde olan desenli modelleri seçmeniz halinde işinizi çok daha kolaylaştırmış olacaksınız.

 

Neon montlar

Son zamanların sıkça tercih edilen moda trendlerinden biri olan neon renkler montlara da taşındı! Neon tonlarını seviyor, neonun tarzınıza ve teninize uyum sağladığını düşünüyorsanız, size oldukça cool bir görünüm kazandıracak olan bu montlardan bir adet edinmenizi tavsiye ederiz.