indirim kodu
BanvitBurada'dan yapacağınız tüm gıda alışverişlerinizde bu özel kupon koduyla 20% oranında indirim uygulayabilirsiniz.
Kupon KodlarıToplam İndirimlerBugün KullanılanEn İyi İndirim
110

BanvitBurada Hakkında

Beyaz et üzerinde faaliyet gösteren Banvitburada, 2011 yılında ortaya koyduğu online platformu sayesinde büyüme açısından büyük bir ivme kazandı. Damak zevkinize ve ihtiyacınıza bağlı olarak tercih ettiğiniz et ürünlerini, ilk günkü tazeliği ile kapınıza kadar ulaştıran marka, günümüzde de bu büyüme  hedefini tüm hızıyla ilerletmeye devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ile karşınıza çıkan et ürünleri, hijyenik ortamlarda el değmeden paketlenerek sizlerin beğenisine sunuluyor.   SO 22000 (HACCP); BRC Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemleri, ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi,  ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi ve OHSAS 18001 İş ve iş Sağlığı Güvenliği Yönetimi Sistemi ise bu et markasının üretime dair almaya hak kazandığı sertifikalarını işaret ediyor. Banvitburada.com üzerinden siz de birebir alışveriş yapmak yerine online ortamda dilediğiniz şekilde sipariş verebilir ve keyifle yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Banvitburada ile Seçtiğiniz Lezzetli Etler Bir Tıkla Kapınızda!

Piliç ızgara, dana kıyma, şarküteri-hazır ürün ve paket et gibi farklı ürün gamına sahip olan Banvitburada, farklı illerde bulunan şubelerinin yanı sıra online platform üzerinden sağladığı satışlarıyla da müşteri kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Doğal yemlerle beslenmiş ve doğanın içerisinde yayılma fırsatı verilmiş hayvanlar, İslami şartlara uygun şekilde kesimhane ortamlarında işlenerek kendilerine uygun ambalajlarında satışa sunuluyor. İnternet kullanıcılarının et ihtiyaçlarını karşılamak ve lezzetini daha farklı alanlarda da gösterebilmek adına açılan Banvitburada.com, lezzetinden taviz vermemek ve müşteri memnuniyetini gözetmek açısından her dönem titiz kontroller gerçekleştiriyor. Markanın üretim süreci, izlenebilirlik teknolojik sistem sayesinde geriye dönük olarak incelenebiliyor. Alınan ürünlerin ödemeleri, finansal kuruşların sağladığı imkânlara bağlı olarak kredi kartına tek çekim veya taksit şeklinde gerçekleştiriliyor. İstediğinizde kapıda ödeme seçeneğini de kullanabiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz et, size en yakın sevkiyat bölgesinden ulaştırıldığı için bozulmadan ilk günkü tazeliği ile size teslim ediliyor. Günümüzde daha İstanbul, Ankara, İzmir gibi merkez şehirlerin ilçelerine servis imkânı sağlayan Banvitburada.com üzerinden ailenizin sevdiği et türlerini tercih edebilir ve güvenli alışverişin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi erişimi sağlamak adına ise 444 26 88 numaralı müşteri hattını arayabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Banvitburada.com İndirim Kuponları ile Alışveriş Heyecanı

Gıda alanında alıverişin en başarılı örneklerinden olan Banvitburada,  online alıveriş sitesi üzerinde zaman zaman kampanyalı satışlar gerçekleştiriyor. Kampanyalı satış yelpazesi arasında değerlendirilen Banvitburada indirim kuponları ise müşterilerin daha indirimli ve ekonomik alışverişler gerçekleştirebilmesini mümkün kılıyor. İndirim kuponları, daha çok yılın belirli dönemlerinde veya site üzerine yapılan üyeliklerde uygulanıyor. İndirim kuponlarını aktive etmek için sadece ana sayfa üzerinde yazan kodu, siparişinizin yazdığı ilgili kısma eklemeniz yeterli oluyor. Banvitburada, aktif olarak sunduğu cazip kampanyaları ile siz de gerek ailenize gerekse misafirlerinize lezzet dolu yemekler hazırlayabilirsiniz