Oops! No coupons found

There is no coupons for this store, please comeback later.

Kupon KodlarıToplam İndirimlerBugün KullanılanEn İyi İndirim
010

Braun Hakkında

braunKüçük bir mühendislik dükkanı olarak açılan Braun, şimdi en çok tercih edilen elektronik markalarından biri. Max Braun tarafından 1921 yılında Frankfurt’ta açılan Braun, 1923 yılında küçük radyo parçaları üretmeye başladı. Dükkan açıldıktan 8 sene sonra ise tamamen radyo seti üretimine başlandı. Almanya’nın önde gelen radyo üreticilerinden olmayı başaran Braun, bir ilke imza atarak 1932 yılında radyo ve kaset çaları birleştirdi. Son teknoloji radyo ve işitsel cihazlar üretmeye devam etti ve kısa sürede bu ürünleriyle tanınır oldu. 1950li yıllar Braun’un en çok tanınan ürünü olan “elektrikli traş makinesi”nin de başlangıcı oldu.

Alman modern endüstriyel tasarım teknolojisine ve işlevselliğine bağlı olan Braun markası bünyesinde tasarım ekibinin üyesi olan Dieter Rams oldukça başarılı işlere imza attı. Yaklaşık 30 yıl boyunca tasarım ekibinin başında görev yapan Rams’ın tasarımlarının çoğu Modern Art müzesinde yer alıyor. 1970ler’de pop-art’tan etkilenen tasarım yaklaşımını hafif dokunuş ve canlı renkler ile harmanlayarak ve fonksiyonalist felsefeden uzaklaşmayarak üretimine devam etti. 1984 yılından 2005 yılına kadar Gillette bünyesinde olan marka, 2005 yılında Procter&Gamble tarafından satın alındı.

Almanya Merkezli Tüketici Ürünleri Markası Braun

Saç kesme, sakal kırpma gibi elektrikli tıraş ve bakım ürünlerinden saç bakımı ve epilasyon gibi güzellik bakım ürünlerine, cilt bakım ürünlerinden küçük ev aletleri ve yiyecek ve içecek hazırlama ürünlerine, duvar saatlerinden tansiyon ölçüm cihazları ve termometrelere kadar ihtiyaç duyacağınız tüm elektronik aletleri Braun çatısı altında bulabilirsiniz. Hem erkek hem de kadınların ihtiyaçlarına yönelik sunduğu ürünlerle işiniz kolaylaşacak ve zamanınız size ve sevdiklerinize kalacak.

Braun İndirim Kuponu

A’dan Z’ye saç, cilt ve vücut bakımı ürünlerini bulabileceğiniz Braun ürünlerini daha ucuza alabileceğiniz indirim kodunu sayfamızda bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise sayfadaki indirim kuponunu kopyalayıp ilgili sayfadaki indirim kuponu kısmına yapıştırmanız. Belirtilen tutardaki indirim otomatik olarak toplam ücrete yansıyacaktır. Mutlu alışverişler…