Hediye seçmek başlı başına zor iş kabul ediyoruz, ama erkeklere hediye seçmek en zorudur bilen bilir. Bunun temel nedeni erkekler için alınabilecek hediye seçeneklerinin sınırlı olmasıdır, hele ki çeşitleri tükettiyseniz işiniz çok daha zorlaşır! Hatta bir arkadaşımız bizden hediye tavsiyesi istediğinde “Bunu zaten geçen yıl doğum gününde almıştım.”, “Onu ilk Sevgililer Günü’nde hediye ettim!” gibi söylemleri çokça duyarız. 🙂 Yazımızın sonunda işinizi bir nebze kolaylaştırabilir; daha önce aklınıza hiç gelmemiş ve size erkek arkadaşınızın veya sevgilinizin çok beğeneceğini düşündürecek hediye tavsiyesinde bulunabilirsek ne mutlu bize! Ön yargılı olup da erkekler için alınabilecek her hediyeyi zaten aldım zaten diye düşünmeyin, listemize hızlıca bir göz gezdirin. Merak etmeyin elbette bugüne dek aklınıza gelmemiş en az bir hediye fikri vardır.

Yıl dönümü, doğum günü, yılbaşı, Sevgililer Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü gibi birçok özel gün için sevdiklerimize anlamlı hediyeler vermek isteyebiliriz. Bu ihtiyacı olan bir şey olabilir, uzun süredir almayı istediği ancak hep ertelediği bir şey olabilir ya da sizin ona yakışabileceğini düşündüğünüz çok ayrı bir şey olabilir. Siz zaten hepsini düşündünüz ama aklınıza bir hediye fikri gelmediyse daha fazla kendinizi yormayın!

Çiçek Sepeti hediye işini yıllardır layığıyla yapıyor. Biz de kendi gözümüzden siz değerli okuyuculara fikir vermesi açısından erkeklere alınabilecek alternatif hediye kategorilerini aşağıda listeledik.

Ona kendini özel hissettirin

Kişiye özel gömlek, kupa, şarap kadehi ve viski bardağı, defter ve kalem seti, çakmak, puzzle, aksesuar, özel çiçekler veya fotoğraflı hediyeler seçeneklerden birkaçı olabilir. Mutlaka Çiçek Sepeti’ni ziyaret edin ve bu muhteşem ürünlere göz gezdirin.Kişiye özel hediyeler karşı tarafa kendini oldukça özel hissettirdiği için muhteşem bir seçenek olabilir.

Bir ihtiyacını karşılayın

İster kullandığı parfümü, ister ona çok yakışacağını düşündüğünüz bir kokuyu seçin ve kendisine hediye edin, tercih size kalmış! Parfümün yanı sıra erkeklerin ihtiyaç duyabilecekleri hediye seçeneklerine powerbank, hızlı şarj aleti, ahşap radyo, pikap, bluetooth speaker gibi elektronik eşyalar, kol saati, mouse pad, termos kupa bardak çeşitlerini sayabiliriz.

El yapımı hediye şu güne kadar aklınıza hiç gelmemiş olabilir mi?

Ahşap el yapımı pinokyo, ahşap balık, tasarım tablo, deri tütün kesesi, doğal kaplangözü tespih, doğal taş bileklik önerilerimiz arasında. Daha fazlası için Çiçek Sepeti el yapımı kategorisini mutlaka ziyaret edin!

Hobileri neler?

Model arabalar, maketler, kitaplar, müzik enstrümanları, oyun takımları, ve plaklar arasından ilgileneceğini düşündüğünüz hediyeyi Çiçek Sepeti’nden sipariş verebilirsiniz. Yüzlerce çeşit ürün teslimat için sizleri bekliyor!

En sevdiği çiçek!

Çiçekler renkleriyle, taşıdıkları anlamla ve en önemlisi kokularıyla erkek kadın farketmeksizin hediye edilmek üzere her zaman güzel bir alternatiftir. Çalışma masasına renk katmak için fazla beklemeyin! Hediye çiçeğinizin üzerine ekleyeceğiniz not ile gönüllerde bir kez daha taht kurabilirsiniz.

Yenilebilir çiçek

Doğum günü, içimden geldi, Sevgililer Günü, yeni iş/terfi, yeni bebek, yıl dönümü, geçmiş olsun, özür dilerim… Her ne sebeple hediye almak geldiyse içinizden Çiçek Sepeti’nin meyve sepeti, kek ve kurabiye buketi, kişiye özel çikolata, pasta ve cupcake, jelibon ve şekerler, makaron ve brownie, kalpli aranjmanlar kategorileri arasından hediyenizi seçin, dilediğiniz tarihte belirtmiş olduğunuz mekana teslim edilsin!

Antikaları sever mi?

Antika hediyeler alışılmışın dışında kalır. Erkek için hem çok anlamlı bir seçenek olabilir. Antika denince tartışmasız akla ilk gelen pikaplar olsa da; antika masaüstü saat, araba, radyo, masaüstü saat, tablo ve motorsiklet de harika birer seçenek olabilir. Daha fazlası için adres belli!

Hediyelerinizle sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu yalnızca çok para harcamaktan geçmez. Ufak hediyeler bile tebessüme yol açar, bundan emin olun. 🙂 Sevdiklerinizi mutlu etmek için biraz olsun yardımcı olabildiysek ne mutlu bize! Okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.