Divarese – 150 TL ve üzeri alışverişlere %20 indirim kodu

Kod Bitiş: N/A
Kısa bir süre boyunca 150 TL ve üzeri alışverişlerinize %20 indirim sağlayan kod....devamı

Kısa bir süre boyunca 150 TL ve üzeri alışverişlerinize %20 indirim sağlayan kod. Less

DVFIRSAT Kodu Al
100% Başarı

Divarese’den 2018 Yaz Sezonu DiTrolli Markalı Ürünlerde %30 İndirim Sağlayan Kod

Kod Bitiş: N/A
2018 Yaz Sezonu DiTrolli markalı ürünlerde NET %30 indirim sağlayan kod!...devamı

2018 Yaz Sezonu DiTrolli markalı ürünlerde NET %30 indirim sağlayan kod! Less

TROLLI30 Kodu Al
100% Başarı

Divarese Mart Ayına Özel %70 İndirime İlave Olarak İkinci Üründe %30 İndirim Sağlayan Kupon

Kod Bitiş: N/A
NET %70 indirime EK olarak ikinci ürüne %30 indirim sağlar!...devamı

NET %70 indirime EK olarak ikinci ürüne %30 indirim sağlar! Less

VARESE30 Kodu Al
100% Başarı

Tüm ayakkabı alışverişlerinde geçerli 10% indirim kuponu

Kod Bitiş: N/A
Kısa bir süreliğine aktif olan bu Divarese indirim kuponuyla tüm online alışverişlerinizden 10% oranında indirim alabilirsiniz.
HFSGO2 Kodu Al
100% Başarı

Geçerliliğini yitirmiş Divarese indirimleri

Divarese’den Tüm Ürünlerde Geçerli 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinize 50 TL İndirim Sağlayan Kod

Kod Expired
Tüm ürünlerde 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim sağlayan kod!...devamı

Tüm ürünlerde 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim sağlayan kod! Less

SEOZEL50 Kodu Al
100% Başarı

1870 yılında, İtalya’nın Vareşe kentinde ilk adımları atılan Divarese, ayakkabı sektöründe müşterilerine yaşattığı ilkler sayesinde, günümüze kadar pek çok ilke imza atıyor. İtalyan stilinin öncü markası olan Divarese, 19. yüzyıla kadar sadece kişiye özel ve sipariş üzerine üretim sağlarken, ithal edilen ayakkabı dikim makinesi sayesinde seri üretime geçildi. Aynı dönemde ayakkabı numaralarında standartların dışına çıkarak gelişim sağlayan marka, ilk mağazasını 1899 yılında Milano’da açtı. İlk reklam afişinde dönemin en ünlü grafik sanatçısı Leopoldo Metlicovitz’in oynaması markanın daha hızlı bir tanınma sürecine girmesine yardımcı oldu. 100 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Diverse’nin yönetimi 1980 yılında Boyner Grup’a geçerek faaliyet göstermeye devam etti. Pek çok farklı markaya çatısı altında yer veren Divarese, kalitesi ve zamansızlığı ile en çok tercih edilen klasikler arasında yer alıyor.

Online Alışverişin Adresi Divarese

Türkiye’de 28 mağazası bulunan Divarese, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç haline getirerek kalitesinden ödün vermeden özverili çalışmasını sürdürüyor. Modern ve yenilikçi yapısı ile sektöre yön veren marka, İtalyan stilinde fark yaratıyor. Kadın ve erkek olmak üzere iki farklı kesime hitap eden marka; çanta, ayakkabı, cüzdan, kartlık, kemer, çorap ve terlik gibi ürünler sunuyor. Her adımda stilinizi yansıtmanıza yardımcı olan Divarese, centilmen stilin vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor. Hem yaz hem de kış modasında tercih edeceğiniz ürünleri, online olarak kolay bir şekil sepete ekleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Belli başlı ürünlerde ücretsiz kargo avantajından yararlanabilir ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartına tek çekim ya da taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz adresinize ulaştıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda teslimat tarihinden sonra 30 gün içerisinde iade ya da değişim işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ürünlerinizin değişim ya da iade olarak kabul edilebilmesi için etiketlerinin koparılmamış ve kesinlikle kullanılmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde ürünlerinizde değişim sağlanmayacak ve iade olarak alınmayacaktır. Dilerseniz 444 3 662 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabilirsiniz.

Diverese İndirim Kuponları

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında oldukça rağbet gören Diverese, her geçen gün koleksiyonuna eklediği modern ve kaliteli ürünler ile dikkat çekmeye devam ediyor. Diverese ürün çeşitlerini en uygun fiyatlara almak için siz de Diverese indirim kuponlarını kullanabilirsiniz. Bulduğunuz Diverese indirim kuponlarında yazan kodu öncelikle kopyalamalı ve daha sonra Diverese ödeme ekranında çıkan kutucuğa yapıştırmalısınız. İndirim kuponunda yazan tutar kadar sepetinizden otomatik düşüş sağlanacaktır.  Markanın tüm indirimlerini ve kampanyalarını yakından takip ederek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.