Sevgililer günü! 14 Şubat çiftler için özel olan bir gün ve tüm dünya ki binlerce çift sevgililer günü hediyesi alarak o günü ölümsüzleştirmeyi hedefler. Erkekler için hediye seçimi kısıtlı da olsa zorlukları olduğu aşikar. Eğer erkek arkadaşınızı yeterince tanıyorsanız hediye seçimi yapmak hiç de zor olmayacaktır. Bu Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşınıza hediye seçerken size mükemmel önerilerimiz var.

Birbirinden güzel ve farklı hediye fikirlerini bir araya getirerek erkek arkadaşınıza alabileceğiniz güzel bir liste hazırladık. Umarız ki yazımızı okurken hem çok beğenir hem de buradan erkek arkadaşınız için alacağınız hediyenin fikrini belirleyerek ayrılırsınız. 🙂

 

En çok hangi oyunu oynamayı seviyor?

Eğer yüksek bütçeli bir hediye alabilecek maddi durumdaysanız erkek arkadaşınıza playstation, xbox gibi hediyeler alabilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Maddi bütçeniz bunları almaya uygun değilse veya erkek arkadaşınızın hali hazırda bir oyun konsolu veya oyun bilgisayarı var ise; ona sahip olmadığı ve çok istediği bir oyunu hediye ederek onu mutlu etmeniz de mümkün.

 

Saatler… Akıllı ya da klasik

Saat alma konusu yine maddi bütçeye göre değişebilecek bir durumdur. Kol saati hem şık hem kullanışlı bir hediye olacağından erkek arkadaşınız hediyesini uzun yıllar üzerinde taşıyabilecek ve sizi mutlulukla hatırlayacaktır. Onu en iyi tanıyan siz olduğunuz için akıllı saat mi klasik saat mi sorusunun cevabı ise sizde.

 

Her şey teknoloji değil

Oyun oynamak denince artık akla ilk gelen şeyler oyun konsolları veya bilgisayar oyunları oluyor. Siz hediyenizin biraz nostaljik olmasını istiyorsanız ve eğer seviyorsa erkek arkadaşınıza Sevgililer Günü hediyesi olarak bir tavla alabilirsiniz. Belki erkek arkadaşınızla beraber tavla oynamayı çok seviyor olabilirsiniz. Hatta bu durumda tavla, sevgiliniz için uzun zaman saklayacağı ve beraber eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak güzel bir araç olacaktır.

 

Kadeh setleri

Erkek arkadaşınızın alkolle arası iyiyse ona viski veya şarap kadehi seti almanız hoş bir hediye olabilir. O içkisini yudumlarken sizi hatırlasın istiyorsanız bu setler bu setler buna kesinlikle yardımcı olacaktır. Belki kadeh setinin yanına bir şişe de içki almanız hediyeyi çok daha hatırlanası ve mutlu edici bir hale dönüştürecektir.

 

Klasiklerden yana olanlar

Eğer sevgilinizi daha çok iyi tanımıyor ve hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz, emin olamayıp klasik bir seçimden yana olmak isteyebilirsiniz. Bunun için bir cüzdan alarak hem uzun ömürlü hem de klasik ve genellikle de sevilen bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Sonuçta cüzdan erkekler için vazgeçilmez ve önemli bir aksesuardır. Ayrıca onu daha da mutlu ve özel hissettirmek isterseniz, isme özel yapılan cüzdanlardan alarak bunu başarabilirsiniz.

 

Maneviyat düşkünleri

Hediyenizin manevi değerinin olmasını düşünüyorsanız, erkek arkadaşınıza bir fotoğraf albümü alarak içine fotoğraflarınızı koyup altlarına o fotoğrafın anısı hakkında kısa notlar yazabilirsiniz. Hatta sadece birkaç fotoğraf koyarak devamınını kendisinin tamamlamasını isteyebilirsiniz. Bu sayede anılarınızı ölümsüzleştirmiş olacaksınız. 🙂

 

Bonus olarak: Ne demiş Barış Manço? Kol düğmeleri!

Özellikle ofis-iş hayatında olan erkek arkadaşınız için bir gömlek, kravat ve bir kol düğmesi almanız hem onu mutlu edecek hem de günlük hayatında da kullanabileceği yararlı bir hediye olacaktır.

Sevdiğinizle beraber özel ve güzel geçireceğiniz bir gün olması dileğiyle… Sevgililer Günü’nüz kutlu ve mutlu olsun!