Beyler yılbaşı partisinde giyilebilecek kıyafetleri araştırıp sunarken sizi unutacağımızı düşünmediniz herhalde değil mi? Kadın kıyafet sektörü kadar olmasa da son zamanlarda giyim ve kuşamına önem veren erkekler için de erkek kıyafet sektörü gelişmeye devam ediyor.

Yılbaşı kıyafetleri için erkeklere özel olarak çok geniş bir yelpazede tasarımlar sunulmasa da genellikle takım elbiseler veya giyildiğinde karizmatik, marjinal ve şık duracak kıyafetlerden oluşmaktadır. Her tarza uygun derlediğimiz bu yazıyı umarız beğenirsiniz. 🙂

 

Deri ceketin vazgeçilmezliği

Deri ceketten vazgeçemeyen beyler burada mı? Bu kıyafetler ile hem karizmatik hem de salaş olmanın şıklığını harmanlayıp size sunmak istedik. Deri ceketin kemer, fermuar ve cep detayları da tarzınıza farklılık katacaktır. Ayrıca bu sene rahat kumaş pantolonlar her erkeğin gardırobuna eklemesi gereken bir parça olmalı diye düşünüyoruz. Kombinlemesi kolay ve şık bu pantolonu üzerinize bir gömlek ile de eşleştirmek pek mümkün. Seçim tamamen size kalmış! Biz fikrimizi sunmuş olalım. 🙂

 

Boğazlı kazak severler

Boğazlı kazaklar her kış modasını koruyan bir parça olduğu için biz de listemize bir boğazlı kazak kombini eklemek istedik. Biz bordo rengini yılbaşına uygun gördüğümüz için seçtik fakat siz farklı renklerden hoşlanıyorsanız bu kombine beğendiğiniz farklı renkleri de uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu tarz resmi bir hava katan boğazlı kazak-kumaş pantolon kombinini Converse ayakkabılar ile kombinleyip tarzınızı daha sportif hale getirebilirsiniz.

 

Siyah-gri tonlarda leopar deseni

Leopar desenini bu sezon yine çokça görmeye başladık. Lakin bu sefer erkek kombinlerinde ve siyah-gri tonlarında görmekteyiz. Bu tür kazakları deri yansımalı siyah pantolonla kombinlendiğinizde farklı bir tarz yakalayacaksınız. Pantolon üzerideki zincir detayı tarzınıza marjinal bir hava katacakken, bununla yetinmeyenler için boyuna ince zincir bir kolye de fena olmaz diye düşünüyoruz.

Farklı tarz ve renklerde birkaç salaş gömlek seçerek bu kombinleri sizin için derledik. Tarzınıza uygun olan gömleği seçerek kendinize opsiyon oluşturabilirsiniz. 🙂

 

Bordo-siyah desenli gömlek

Desenli gömlekler her zaman kombinlerde şık bir parça olmuştur. Gömlegin üzerine kazak giyerek daha farklı bir tarz yakalayabilirken, görseldeki kolye gibi sade kolyelerle veya kalın zincir kolyelerle de kendinize asi bir hava yaratabilirsiniz.

 

Desenli transparan gömlek

Transparanı sadece kadınlar mı kullanacak? Hayır, erkek giyim sektörüne de transparan girmiş bulunmakta. Size ve tarzınıza uymayabilir belki ama bu aralar bu tarz gömlekleri sık sık göreceğimizi baştan söyleyelim. Yılbaşı için oldukça uygun bir seçim olan bu gömlek marjinal olan tarzınıza ışık tutacak bir parça olacaktır. İster bu şekilde salık, isterseniz de gömlek paçalarını pantolonun içine sokuşturarak kullabilirsiniz. Ayrıca üstüne deri ceket veya kısa kabanlarla da bu kombini tamamlayabilirsiniz.

 

Siyah-beyaz mandala desenli gömlek

Mandala desenli bu gömlekte farklı görünmeyi sevenler için güzel bir fikir olarak aklınızda kalsın deriz. 🙂 Arzunuza göre kot veya kumaş pantolonlarla kombinleyerek oldukça şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Takım elbiseden vazgeçemeyenler için iki farklı takım elbise ekledik, onlara da göz atmayı unutmayın! 🙂

 

Renkli takım

Yılbaşı renklerine uyumlu olacağını düşündüğümüz oldukça şık bu takım elbiseyi sizlerle paylaşmadan geçemedik! Takım elbisede kravat, papyon türevlerine alışığızdır lakin yılbaşı etkinliklerinde o boğucu kravata ihtiyacınız olmadığını düşünerek böyle bir seçim yaptık. Tabii siz kravat takmak isterseniz takabilirsiniz.

 

Klasik takım

Renkli takım elbise yerine daha sade ve klasik bir takım elbise tercih etmek isteyenler olacaktır diye düşünüyoruz. Renkli takımlar sizin tarzınıza uymuyorsa o zaman hakkınızı klasikten yana kullanabilirsiniz. Evet biliyoruz, klasik takım elbiseler erkeklerin her zaman göz bebeğidir! Bu yüzden takım elbise fikri verirken bu ihtimali de gözden kaçırmadık.

Erkekler için yılbaşı partisine özel kombin önerileri yazımızın sonuna geldik. Yılbaşı harici erkekler için hediye önerileri veya diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. Hepinize mutlu bir yeni yıl dileriz!