Herkes evini yani yaşam alanını güzelleştirmek ister. Günün büyük kısmını geçirdiğimiz, arkadaşlarımızı, ailemizi ve sevdiklerimizi ağırladığımız evlerimiz aslında bizim ruhumuzu ve tarzımızı yansıtıyor diyebiliriz. Ev dekorasyonu da bu noktada devreye giriyor ve dekorasyonun zevkimizi ve yaşam tarzımızı yansıtması içerisinde yaşadığımız alanların çok daha çekici ve güzel görünmesini sağlayarak bizi mutlu ediyor. Birbirine uyumlu olacak şekilde duvarlara asılan tablolar, duvar süsleri, desenli halılar, yastıklar vs. bir araya geliyor ve sonunda herkesin tarzına göre farklılaşan bir şölen ortaya çıkıyor.

Güzel bir ev dekorasyonu yapabilmenin en önemli kuralı şüphesiz ki evinizin yapısını iyice incelemek ve evin ihtiyaçlarını da göz önünde tutarak yaşam alanınızı nasıl görmek istediğinizi düşünüp ona göre hareket etmektir.

Size bu yazı ile beraber ev dekorasyonu için dekoratif ürün fikirleri vermenin yanı sıra, farklı önerilerde bulunarak, evinizin dekoruna bambaşka bir bakış açısı katacak ve hayalinizdeki dekorasyonu yaratmanıza yardımcı olacağız. 🙂

 

Dekoratif süsler

Duvar süsleri her zaman evinize hoş bir hava katar. Hoşlandığınız desenler veya figürlerden oluşan duvar süsleri evde güzel detaylar oluşturur. Eğer eliniz yatkınsa bu tarz süsleri evde kendiniz yapıp daha sonra bir halattan geçirerek duvarınıza asabilirsiniz. Ayrıca görselde seçtiğimiz ürünü LCW Home’dan kolayca inceleyebilirsiniz.

 

Bitki-çiçek saksı standı

Bitkilerle, çiçeklerle haşır neşir olan biriyseniz, evinizin bir köşesinde saksı standları bulundurmanız eve hem farklı bir hava katacak hem de her gördüğünüzde size huzur verecek bir ayrıntı olacaktır. Ürün için Trendyol’un Ev&yaşam kategorisine göz atabilirsiniz.

 

Tasarım saksılar

Düz saksılardan hoşlanmıyor farklı fikirler mi arıyorsunuz? Seramik, boya desenli, rengarenk tasarım saksılar tam size ve evinize göre! Hatta eğer boya ve el işine yatkınlığınız veya sempatiniz varsa, düz saksılar satın alarak evde kendiniz ona eklemeler yapıp dilediğiniz gibi bir saksı tasarlayabilirsiniz. Yukarıda seçtiğimiz ürün için Trendyol’un Ev&yaşam kategorisine göz atabilirsiniz.

 

Led ışıklar

Bizce led ışıklar iç/dış dekorasyon için en güzel ve en şık parçalardır. Sadece yılbaşı ağacı süslemekte değil, farklı tasarımlar ve boyutlarda birkaç tane ışık alıp evinizde sevdiğiniz köşeleri süsleyebilirsiniz. Bir fikir olarak, herhangi bir malzemeden yıldız, yuvarlak gibi sevdiğiniz figürleri led ışıkla kaplayıp, hesaplı ve kolayca, çok severek kullanacağınız dekoratif bir ürün elde edebilirsiniz. Görselde olan ürünü LCW Home’dan inceleyebilirsiniz.

 

Tablolar, çerçeveler

Çerçeveler, tablolar evlerimizden eksik etmediğimiz dekorlardan bir tanesi olsa gerek. Klasik manzara tablolarından sıkıldıysanız; motivasyon yazıları içeren kağıtları, illüstrasyon resimlerini, kendinizin veya sevdiklerinizin çizdikleri resimleri çerçeveleyerek asabilirsiniz. Ayrıca kuruyan çiçeğinizi de çerçeveleyerek evde kendinize ait sizi mutlu edecek bir hava yaratabilirsiniz. Ürün için Trendyol’un Ev&yaşam kategorisine göz atabilirsiniz.

 

Yapay çiçekler

Kuru yapay çiçeklerin en güzel yanı renk renk olması ve ömürlerinin doğal çiçekler gibi sınırlı olmayışı. Bu çiçekleri sevdiğiniz veya evinizin mobilyalarına uyan renklerde satın alıp, büyük boy vazolara iliştirip iki koltuk arasında konumlandırabilirsiniz. Daha küçük vazolar alarak, çiçeklerin boyutunu küçültüp yemek masanıza ya da vitrinlere de hoş bir görüntü katabilirsiniz. Ürün için Trendyol’un Ev&yaşam kategorisine bakabilirsiniz.

 

Yastıklar-kırlentler

Yastıkları dekorasyon sayanlar da saymayanlar da var fakat tasarım veya desenli yastıklar kesinlikle eve başka bir hava katıyor! Özellikle çocuğunuz varsa ya da ben kendim çocuk ruhuna sahibim diyorsanız; görselde olan yastıklar evinize eklemeniz gereken çok hoş bir detay olacaktır. Ürünün farklı modelleri için LCW Home’a göz gezdirebilirsiniz.

 

Duvar rafı-kitaplık

Son zamanlarda farklı modellerde duvar rafları moda olmuş durumda. Kendi zevkinize ve evinizin dekoruna uyan modellerde raflar alarak onları bitki, biblo veya kitaplarınızı koyarak düzenleyebilirsiniz. İnan bize muhteşem bir dekoratif köşeye sahip olacaksınız! Farklı modellere göz atmak için Trendyol’un Ev&yaşam kategorisine bakabilirsiniz.

 

Oda kokuları

Oda kokusu şişelerinin hem dekoratif olması hem de eve hoş kokular yayması, evde ağırladığınız misafirlerinizin dikkatini çekecek ve muhtemelen evinizin hoş koktuğuna dair yorumları sıkça duyacaksınız. Ayrıca kokuların insana mutluluk ve huzur vermesi yadsınamaz bir gerçek. Bu yüzden hoşunuza giden kokuları alarak, evinize dekor sağlarken yaşam alanınızın oldukça hoş kokmasını sağlayacaksınız. Beyaz misk, akdeniz esintisi, tropikal gibi birçok farklı seçenek LC Waikiki Home’da mevcut, hoşunuza giden koku seçenekleri için siteyi inceleyebilirsiniz.