indirim kodu
İhtiyaçlarınız ve istekleriniz için evden çıkmaya üşeniyor musunuz? Artık sizin için isteklerinizi karşılayacak birileri var. Kullanacağınız kod sayesinde Glovo'dan yapacağınız...devamı

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz için evden çıkmaya üşeniyor musunuz? Artık sizin için isteklerinizi karşılayacak birileri var. Kullanacağınız kod sayesinde Glovo’dan yapacağınız ilk 20 TL ve üzeri alışverişinizde 10 TL indirim kazanıyorsunuz. kısalt

Kupon KodlarıToplam İndirimlerBugün KullanılanEn İyi İndirim
110

Glovo Hakkında

2015 yılında İspanya’da kurulmuş bir şirket olarak hizmete başlayan Glovo, yaklaşık 800 çalışanı ile gelişen dünyaya ayak uydurarak insanların istediklerini sipariş edip, evlerine getiren bir telefon uygulaması olarak günümüzde oldukça popüler bir konuma geldi.

Aradığınız her türlü ürün Glovo’da!

Özellikle yiyecek siparişleri konusunda adını duyuran Glovo, yalnızca yiyecek kategorisiyle de kalmayarak restoranlar, market, hediye, kişisel bakım gibi kategorilerde de birçok ürünü müşterilerinin isteklerine göre sağlıyor.

Siparişiniz dakikalar içinde kapınıza ulaşıyor.

Acıktıysanız, acil ped ihtiyacınız varsa, kız arkadaşınıza hediye alacaksanız endişelenmeyin; Glovo’dan verdiğiniz sipariş dakikalar içinde kapınıza ulaşıyor ve bu sayede de ihtiyacınızı karşılamanız için hiçbir engel kalmıyor. Glovo’nun kampanyalarından faydalanmak için sitemizde yer alan kupon kodları ve indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.