indirim kodu

Tüm domain ve hosting harcamalarında aktif 30% indirim kodu

Godaddy'de aktif olan bu özel indirim kuponuyla siteden yapacağınız tüm web hosting ve alan adı harcamalarından 30% oranında tasarruf edebilirsiniz.
indirim kodu

.COM domain kaydı kupon koduyla sadece $0.99

Godaddy'den yapacağınız .COM domain kaydını bu özel indirim kuponuyla gerçekleştirdiğiniz takdirde, kaydınızı sadece 0.99 cent ya da 2.20TL'ye tamamlayabilirsiniz.
Kupon KodlarıToplam İndirimlerBugün KullanılanEn İyi İndirim
130

Godaddy Hakkında

godaddyGodaddy kupon kodları DomainPromo.com tarafından sağlanmaktadır.

Dünyanın en çok tercih edilen alan adı kayıt kuruluşlarından olan Godaddy, neredeyse internetin buluşu ile aynı yaşta olup  başarısı günümüze kadar varıyor. İnsanlara, ürünlerini online bir platforma taşıma fırsatı veren marka, bunun için en kolay ve en uygun fiyatlı yolu seçiyor ve bu yol üzerinde gelişim göstermeye devam ediyor. Binlerce müşteriye hizmet sunan Godaddy, kurulduğu günden beri sahip olduğu amaçları odak noktasına yerleştirerek insanlara, kendi kendilerine kolayca girişim yapabilmeyi ve güvenli bir şekilde başarıya yürüyebilmeyi öğreterek her konuda yardımcı oluyor. Hem online hem de offline olarak her ortamda başarıya sahip olmak isteyen her bireyin yolu mutlaka Godaddy ile kesişiyor.

Günümüzde 62 milyon alan adı yöneten Goddaddy’nin Arizona, Lowa, California, Asya, Hindistan, Washington ve Avrupa’da 14 tesisi bulunuyor. Deneyimli ve özverili şekilde hizmet sunan markanın yönetimi altında 4.500 çalışanı bulunuyor. Kaliteli ve müşteri memnuniyetini kazanan bir hizmet sunmayı hedefleyen marka, son teknolojiyi kullanarak en gelişmiş ofislerde çalışmalarını sürdürüyor. Küçük işletmelerin kısa sürede büyümesinde önemli bir rol oynayan Godaddy hem maddi hem de manevi olarak müşterilerini daima bir adım öne taşımanın yollarını arıyor.

Godaddy Hizmetleri

Alan adı hizmeti başta olmak üzere; hosting, web güvenliği ve online pazarlama konusunda çeşitli hizmetler sunan marka, ihtiyacınıza göre yönlendirmeler yaparak gelişiminiz için doğru ve kısa olan yolun haritasını önünüze seriyor. Godaddy online sitesine giriş yaparak kendi kendinize çözüm yolları bulabileceğiniz gibi alanında deneyimli olan kişiler ile görüşerek de sorunlarınızı çözebilirsiniz. Son dönemlerin en büyük sorunlarından biri olan web güvenliği, herkesin aklında soru işareti oluşturan durumlardan oluyor. İşletmenizin sorunsuz şekilde çalışabilmesi için müşterilerinize; sitenizi korsanlardan, virüslerden ve kimlik hırsızlarından korunduğunuzun garantisini vermeniz gerekir. Web sitenizi ve ziyaretçilerinizi güvende tutabilmek için Godaddy’nin güvenlik ürünlerinden yararlanabilir ve sitenizin başarılı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz.

Godaddy ile siteniz için ilerleme kaydedeceğiniz bir diğer hizmet ise hosting oluyor. Hosting sistemi, sitenizin web ortamında görünür kılınması için verilen bir hizmettir. Normal bloglardan en ünlü sitelere kadar her türlü ihtiyacı karşılayan marka, hızlı ve güvenilir bir hizmet vererek müşteri memnuniyetini de kazanmayı başarıyor. Godaddy’nin hizmetleri ve ürün seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0850 766 14 90 no’lu telefonu arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve işletmenizin durumunu anlatarak nasıl bir yol haritası izleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Godaddy İndirim Kuponu

Web alanında pek çok hizmet ve ürün sunan Godaddy ile en uygun fiyatlar aracılığı ile hizmet almak için belli aralıklar ile yapılan Godaddy indirim kuponu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İndirim kuponunu aktive etmek için kuponun üzerinde yazan kodu kopyalayarak ödeme ekranında çıkan indirim kodu kutucuğuna yapıştırmanız yeterli olacaktır. İndirim kuponu üzerinde yazan tutar kadar otomatik düşüş sağlanacaktır.