14 Şubat Sevgililer Günü çiftler için özel bir gündür. İnsanlar sevdiklerine onları özel hissettirmek için unutulmaz hediyeler vermek isteyebilirler. Bu nedenle her sene şubatın başlamasıyla inanılmaz bir hediye arayışı olur ve kimisi bu hediyeleri çok kolay seçerken kimisi hediye seçiminde oldukça zorlanır. Bu Sevgililer Günü’nde siz hediye seçemeyenlerin yanındayız ve sizler için mükemmel öneriler hazırladık.

Biliyoruz sevdiklerinize özenle hediye seçmek bir hayli zor oluyor. Unutmayalım ki elimizdeki seçenek ne kadar çok olursa hediyeyi seçmek bir o kadar zorlaşır. Kadınlar özel hissetmek isterler ve çoğu kadın kendine has bir zevke sahiptir. Tam da bu sebeple, hediye seçerken partnerinizi iyi tanıyor olmanız size oldukça yardımcı olacaktır.

Birbirinden güzel ve farklı hediye fikirlerini bir araya getirerek kız arkadaşınıza alabileceğiniz hediyelerden oluşan güzel bir liste hazırladık. Umarız yazımızı keyifle okur ve buradan alacağınız hediyenin fikrini bularak ayrılırsınız. 🙂

 

Vazgeçilmezlerden… Buket kırmızı güller

Evet belki klasik hediyelerden biri buket güller olacaktır fakat unutmayın ki kadınlar kendilerine çiçek verilmesinden her zaman hoşlanırlar. Dilerseniz bu gül buketini sevgilinizin sevdiği renkte hazırlatabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde partnerinize romantik duygularınızı yansıtabilmek ve onu özel hissettirmek için kırmızı gül buketi yardımınıza koşacaktır.

 

Takılar… O’nu en özel hissettirecek sembollerle

Belki bir yıldız, bir çiçek, bir kalp, bir hayat ağacı, bir sonsuzluk işareti belki de şans getirdiğine inanılan at nalı sembolü. Kız arkadaşınıza en uygun olan sembolü belirlemek bu noktada size kalacak tabii ama ne seçeceğinizden emin değilseniz, kalp sembollü bu işinizi kolaylaştıracaktır. Takı takmayı seven kadınlar için bizden size bir öneri: Alacağınız takının üstüne bir not olarak, bu takıyı her zaman üzerinde taşımasını istediğinizi ve sevgilinizin sizin için ne kadar özel olduğunu belirtip, sonuna onu ne kadar sevdiğinizi yazmanız çok naif bir düşünce olacaktır.

 

Maneviyat severler için… O’na bir kutu mutluluk

Kalp şeklinde bir kutu ile bunu ister kendiniz yapın ister hazır olanlardan satın alın. Bu hediyeyi hazırlamak için yeterli zamanınız yoksa benzerlerini hazır doldurulmuş hediyeler ile sunan birçok firma var. Eğer kutuyu alıp içini ben doldurayım diyorsanız, kutunun içini minik bir oyuncak, şekerlemeler ve notlarla doldurarak partnerinizi özel hissettirebilirsiniz.

 

Mutluluğu makyaj malzemelerinde bulanlar

Tartışılmaz bir gerçek olan kadınların makyaj malzemesi tutkunluğu… Kız arkadaşınıza alacağınız rimelin, rujun, highlighter’ın (aydınlatıcı) vs. nasıl bir etki ve mutluluk yaratacağını tahmin edemezsiniz. Bunun için hangi ürünleri ve markaları sevdiği, kullandığı hakkında bilgi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

Giyimine kuşamına önem verenler

Hediye olarak kıyafet almak bazen beğenilmemesi bazen de yanlış beden seçimi gibi faktörlerden kaynaklı tehlikeli olabiliyor. Eğer ben yanılmam ve sevdiğim kişiyi çok iyi tanıyorum diyorsanız, o zaman sezona uygun güzel bir elbise, çizme, topuklu ayakkabı veya spor bir sweatshirt güzel bir seçenek olacaktır.

 

Bonus olarak: Onun kokusunu siz belirleyin

Parfümler hediye seçimi konusunda çoğu zaman kurtarıcı olabiliyor. Sevgililerini, eşlerini kokusuna karar verecek kadar tanıyanlar için parfüm eşsiz hediyelerden biri olacaktır. Onun sevdiği çiçek, meyve ve baharatlara hakimseniz parfüm seçimi kolay olacaktır. Hatta hediyenin yanında bir not da vererek; onun size anımsattığı kokuların bu olduğunu ve bu kokunun kendisine özel olduğunu belirtmeniz seçtiğiniz hediyeyi çok daha anlamlı kılacaktır.

14 Şubat’ın ve geriye kalan tüm günlerin sevdiğinizle beraber özel ve güzel geçireceğiniz günler olması dileğiyle… Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun!