Bazı kelimeler vardır ve bu kelimeler birçok insan için tartışmasız aynı anlamı çağrıştırır. Tıpkı baba kelimesi gibi… Baba güç demektir, sırtını yasladığında asla yıkılmayacağını bildiğin duvar demektir, güven ve huzur demektir.

Baba ‘fark etmez’ ve ‘bakarız’  kelimelerini sürekli kullansa da her şeyi fark eden, her şeye bakan ve tüm zorlukların üzerinden gelen kişi demektir.

Hangi yaşta olursak olalım her aradığımızda ulaşabileceğimize emin olduğumuz tek kişi demektir.

Artık haziran ayındayız ve hepimiz biliyoruz ki haziran ayının 3. haftası babalar günü olarak kutlanmaktadır. Günlük hayatın getirdiği birçok stres, karmaşa ve yorgunluk içinde ne yazık ki sevdiklerimizi ihmal edebiliyor ve çoğu kez iletişim kurmakta bile zorlanıyoruz. Bu sebeple en azından böyle özel günleri unutmamalı ve sevdiklerimizi mutlu etmeliyiz.

Bu yazımızda sizlere babalar günü için gezilebilecek mağazalar ve onlara alınabilecek hediyeler hakkında fikirler sıraladık:

1. Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti sitesi üzerinden babalarınıza sevebilecekleri ve onlara kendilerini özel hissettirecek kişiye özel hediye setlerinden alabilirsiniz. ciceksepeti.com babalar günü kişiye özel hediler başlığı altında birçok alternatif sunuyor.

Babanız masabaşı bir işle uğraşıyor ya da yanında kalem taşımayı seviyorsa kendisine adının yazılı olduğu yalnız şık bir kalem ya da içerisinde kupa, not defteri ve yine şık bir kalem bulunan set hediye edebilirsiniz.

2. Trendyol

Trendyol her özel günde olduğu gibi babalar gününde de birçok markada indirim fırsatları sağlıyor. Erkeklerin özellikle birçok marka yanında trendyol man üzerinden alışveriş yaptığını düşünürsek babalar günü için çok güzel bir t-shirt ya da evde daha çok vakit geçirdiğimiz şu zamanlar için rahat bir eşofman altı seçebilirsiniz.

3. Boyner

Boyner de  babalar gününde bonkör davranan ve güzel kampanya hazırlayanlar arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü birçok markayı çatısı altında barındıran Boyner mağazalarından babanıza şık bir saat alabilirsiniz.

4. Media Markt

Eğer ki babalarınız teknoloji ile yakından ilgileniyor ise o zaman en doğru adres media markt olacaktır. Telefondan tutun da bilgisayara, akıllı saatten tutun da daha birçok teknolojik alete en güvenilir ve sorunsuz şekilde media markt mağazalarından ulaşabilirsiniz. Hatta eğer babalarınız biraz oyuncu ise onlara oyun konsolu bile hediye edebilirsiniz.

5. D&R

Bazı babalar vardır tam bir kitap kurdudur ve onlara her babalar günü kitap hediye etseniz dahi aynı heyecanı yaşarlar. İşte o babalara sevebileceği kitapları D&R mağazalarından temin edebilirsiniz. İster ekonomi, ister dünya tarihi, ister polisiye her kategoride kitabı D&R mağazalarında bulmak çok kolay olacaktır.

6. Saat ve Saat

Günümüzü  artık her an elimizin altında olan telefonlarımızda ve bilgisayarlarımızda  yer alan saatlerden kontrol etmeye alıştıysakta, saat erkeğin aksesuarı olmaya devam etmektedir. Özellikle babalarımız kolunda saat taşımayı pek sevmektedir. Bu nedenle bu babalar gününde günlük hayatında kullanabileceği spor tarzı bir saat seçebileceğiniz gibi özel günlerde kullanabileceği şık bir saat de hediye edebilirsiniz.

7. Koçtaş

Babanız ev dekore etmeyi seviyor, evde değişiklikler yapmak istiyor, eve yeni mobilyalar almayı planlıyorsa Koçtaş mağazalarına birlikte bakabilir, beğendiği mobilyaları, aksesuarları ya da aletleri aklınıza not edebilirsiniz; böylece bir ihtiyacını siz karşılamış olursunuz.

Bazı babalar seçicidir ve ne hediye edersek edelim aslında buna ihtiyacım vardı demekten kendilerini alı koyamazlar. Bu sebeple https://kuponkodlari.com üzerinden babanıza birçok mağazanın indirim fırsatlarını görebileceğini ve istediği mağazadan indirim kodu ile ihtiyacı olan her şeyi alabileceğini söyleyebilirsiniz.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like