Bir evin demirbaşları arasında yer alan ütüler, giysilerin ve çeşitli tekstil ürününün daha düzgün, özenli ve hoş görünmesine yardımcı oluyor. Doğrudan ütünün içine konan suyun ısınıp buhar vermesiyle çamaşırlarınızdaki kırışıkları ortadan kaldıran buharlı ütüler, en sık tercih edilen ütü çeşitleri arasında. Yeni bir ütüye ihtiyacınız varsa içeriğimizde yer alan 250 – 350 TL aralığındaki ütü modellerini inceleyebilirsiniz. En iyi markaların en uygun buharlı ütü modellerini inceleyerek aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Arzum Claro AR688 Buharlı Ütü

Seramik tabanlı buharlı ütüler arasında yer alan Arzum Claro AR688, gücü ve yüksek buhar çıkışı ile tam bir fiyat – performans ürünü olduğunu kanıtlıyor. Üstesinden gelinmesi zor gibi görünen kırışıklarda dahi işinizi kolaylaştıracak ütü, bu durumu dakikada 35 gram sürekli buhar çıkışı ve şok buhar yapabilmesine borçlu. Dikey buhar özelliği ise küçük kırışıklıklara son dokunuşları yapmak için ideal. Ürün, ihtiyaç duyduğunuzda su püskürtmenize de imkan tanıyor.

Kendi kendini temizleme ve kireç önleme özellikleri de bulunan Arzum Claro buharlı ütü ile kireçlenme gibi problemlerle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Mavi rengiyle hoş bir tasarıma da sahip cihaz, aynı zamanda rahat bir tutuş da sağlıyor.

Gücü: 2400 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 35 g / dk

Şok Buhar: 120 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 260 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Arçelik K 4256 Buharlı Ütü

Kırmızı, gri ve beyaz renklerden hazırlanan ve hem modern hem de ergonomik bir tasarıma sahip Arçelik K 4256 buharlı ütü, performansıyla olduğu kadar tarzıyla da öne çıkıyor. Seramik tabanlı buharlı ütü kategorisinde yer alan ürün; damlatmama, kireç önleme, kendi kendini temizleme, dikey buhar gibi pek çok standart ama kullanışlı özellikle donatılmış.

Sürekli buhar çıkışı ve şok buhar çıkışıyla kırışıklıkları kolayca açan ve kıyafetlerinizin kusursuz görünmesine destek olan cihazın, buharsız çalışma özelliğini kullanarak hassas giysileriniz gönül rahatlığıyla ütüleyebilirsiniz. İşlevselliğinin dışında otomatik kapanma gibi güvenlik sunan bir özelliği de bulunan Arçelik buharlı ütü, herhangi bir işlem yapılmadığı takdirde 30 dakika sonra kapanıyor. Böylece ütüyü açık bir şekilde unuttuğunuzda oluşabilecek sorunların önüne geçiyor.

Gücü: 2300 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 25 g / dk

Şok Buhar: 120 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 300 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

King K 1718 Glissa Buharlı Ütü

King K 1718 seramik tabanlı buharlı ütü, kırışık giysilerinizi ve tekstil ürünlerinizi kolayca baş etmenizi sağlıyor. Ürün, lila ve beyaz renklerin kombinasyonundan oluşan tasarımıyla pek çok kişinin zevkine de hitap ediyor.

Benzer fiyat aralığındaki ürünlerle pek çok ortak noktaya sahip cihazda da damlama önleyici, kendi kendini temizleme, dikey ütüleme, su püskürtme, buharsız ütüleme özellikleri bulunuyor. King K 1718 Glissa buharlı ütüyü öne çıkaran özelliği ise oldukça geniş su tankı oluyor. 320 ml su tankı kapasitesine sahip ürünle dağ gibi yığılan çamaşırlarınızı belki de ütüye sadece tek bir seferde su doldurarak ütüleyebilirsiniz.

Gücü: 2000 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 25 g / dk

Şok Buhar: 120 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 320 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Fakir Spring Buharlı Ütü

Fakir Spring buharlı ütü; gül kurusu, mor ve yeşil renk seçenekleri, şık dizaynı ile küçük ev aletlerinde de tarzını yansıtmak isteyenlere hitap ediyor. Muadilleri arasında en güçlü ürünler arasında yer alan ürün, yüksek sürekli buhar çıkışı ve şok buhar avantajı sunuyor. Kırışıkları kolayca açıp zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Fakir seramik tabanlı buharlı ütü; ayarlanabilir termostat, dikey ütüleme, su damlatmama, kendi kendini temizleme ve kirece karşı koruma özellikleriyle standart bir buharlı ütünün sağlayacağı tüm özellikleri de içinde barındırıyor. Geniş su tankı da tercih sebebi olacak ütü ile su değişimini minimum seviyede yaparak zaman kazanabilirsiniz.

Gücü: 2600 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 30 g / dk

Şok Buhar: 120 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 330 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Vestel Nil Buharlı Ütü

Vestel Nil buharlı ütü, listede yer alan diğer ürünlerle karşılaştırıldığında şok buhar miktarı açısından biraz geride kalıyor. Ancak bunu yüksek gücü ve sürekli buhar çıkışı miktarıyla kapatmayı başarıyor. Ürünün biraz daha geride kalmasını sağlayan özelliği ise 220 ml kapasiteli su tankı, diğer ürünlerden daha az su ile ütü yapmanıza neden oluyor. Ancak kalabalık bir aileniz yoksa ve ütü yapma süreniz uzun değilse bu sizin için bir sorun teşkil etmiyor.

Otomatik iç ünite temizleme, kireç önleme, dikey konumda buhar verebilme, damlatmama, ısı göstergesi gibi özellikleri bulunan ürün, teknik detayların yanında mavi rengi ile hoş bir tasarıma da sahip.

Gücü: 2400 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 30 g / dk

Şok Buhar: 100 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 220 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Beko BKK 2356 Buharlı Ütü

Beko BKK 2356 seramik tabanlı buharlı ütü, genel olarak fiyatının üzerinde bir performans sunabilecek uygun fiyatlı seçeneklerden. Teknik özellikleri ile aynı fiyat aralığındaki ürünlerin en iyileri arasına yerleştirebileceğimiz cihaz, işinizi kolaylaştıracak tüm pratik özelliklere de sahip. Dikey buhar, damlama önleyici, kendi kendini temizleme gibi özelliklerin yanında Shock Steam teknolojisiyle kırışıklıkların en iyi şekilde açılmasını sağlıyor.

Turkuaz mavi hoş rengiyle tasarımda da iddiasını kanıtlayan Beko BKK 2356 buharlı ütü, otomatik kapandığı için güvenlik de sunuyor. Ütüyü fişte takılı unutsanız dahi bir süre sonra kapanan ürünle olumsuz durumların yaşanmasını engelleyebilirsiniz.

Gücü: 2300 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 25g / dk

Şok Buhar: 120 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 300 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

BlueHouse BH317SI Vapor Buharlı Ütü

BlueHouse Vapor buharlı ütü, beyaz ve bordo renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Hoş tasarımının yanında güçlü teknik özellikleriyle de ilginizi çekecek ürünün seramik tabanı, cihazın tekstil ürünleri üzerinde rahatça hareket etmesine destek oluyor.

Buhar ve ısı ayarlama düğmelerine sahip ürün, kıyafetlerinizin kırışıklık seviyesine göre ayar yapmanıza olanak tanıyor. Bu da enerjiden tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Ürün ayrıca su püskürtme, kendi kendini temizleme, kireç önleyici, damlama önleme, otomatik kapanma özellikleriyle avantaj sunuyor.

Gücü: 2200 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 25g / dk

Şok Buhar: 90 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 300 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Altus AL 716 Buharlı Ütü

Altus AL716 seramik tabanlı buharlı ütü, tüm teknik özellikleriyle fiyat aralığındaki en iyi ürünlerden olmayı başarıyor. Dakikada verdiği sürekli buhar çıkışı ve şok buhar miktarlarının çokluğundan gücüne, su tankı kapasitesine kadar üstün performans sunuyor.

Su damlatmama, buharsız ütüleme, dikey ütüleme, kendi kendini temizleme, kireç çözme ve önleme gibi standart özelliklerin yer aldığı ürün, 30 dk boyunca kullanılmadığında da otomatik olarak kapanıyor. Mor rengiyle tasarımını da çok seveceğiniz ürün, ütü yaparken pratiklik ve pek çok avantaj sunuyor.

Gücü: 2400 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 40 g / dk

Şok Buhar: 150 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 310 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Electrolux EDB1730 Buharlı Ütü

Mavi – beyaz renklerin bir araya geldiği Electrolux EDB1730 buharlı ütü, seramik Soft Glide tabanıyla kıyafetlerinizin üzerinde rahatça hareket ediyor ve kusursuz bir deneyim vadediyor. Seramik tabanı dayanıklı yapısıyla da uzun süre kullanım için uygunluk gösteriyor.

Belirli bir süre hareket etmediğinden otomatik olarak kapanan ürün, sıcak plan tabakasıyla da cildinizi koruyor. Bu iki özelliğiyle güvenlik konusunda avantaj sağlıyor. Damlatmama, kireç önleme, dikey buhar verme, otomatik temizleme özellikleriyle standart bir buharlı ütüde olması gereken tüm özellikleri tüketiciyle buluşturuyor.

Gücü: 2300 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 30 g / dk

Şok Buhar: 100 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 250 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Hotpoint Ariston SI E40 BA1 Buharlı Ütü

Hotpoint Ariston SI E40 BA1 seramik tabanlı buharlı ütü, uygun fiyatlı ve kaliteli ütü modelleri arasında sürekli buhar çıkışı ve şok buhar miktarlarıyla tüketicileri etkilemeyi başarıyor. Bu özellikleri sayesinde zorlu kırışıklıklarla çok daha kolay bir şekilde baş etmenizi sağlayan ürün gücüyle de performansını yükseltiyor. Cihazın su tankı kapasitesi de ortalamanın üzerinde.

Hotpoint Ariston ütü, otomatik kapanma, kendi kendini temizleme, kireç önleme, damlatmama gibi standart özellikleriyle performansının artıyor ve daha pratik bir kullanım sunuyor. Siyah ve modern görünümlü buharlı ütü, diğer uygun fiyatlı ürünlerden farklı olarak ısı ayarlarını dijital olarak görmenizi sağlayan küçük bir LCD ekrana da sahip.

Gücü: 2400 W

Sürekli Buhar Çıkışı: 40 g / dk

Şok Buhar: 120 g / dk

Su Tankı Kapasitesi: 350 ml

Güncel Fiyatı Görüntüle

Listede yer alan buharlı ütü modelleri arasından hem teknik hem de tasarım olarak size en çok hitap eden ürünü online alışveriş mağazalarından kolayca sipariş verebilirsiniz. İndirim ve kampanyalarla çok daha uygun fiyata satın alabileceğiniz ürünlere ya da mağazalara özel kuponları görüntülemek için kuponkodlari.com’dan yararlanabilirsiniz.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like