Havalar artık iyiden iyiye ısınmaya ve bizlere: ‘ Şimdi böyleyse Ağustos’ta nasıl olacak acaba?’ diye söyletmeye başladı. Diliyoruz ki bu yaz şikayet edeceğimiz tek şey havaların sıcak olması olsun. Bizler bu sıcak havalarda sokağa çıkabilelim, güneşlenebilelim, denize gidebilelim ve sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla sosyalleşebilelim.

E yaz ayları geldiyse parfümlerimizi yenilemenin de vakti geldi demektir, öyle değil mi?

Bu yazımızda sizlere zevkinize hitap edebileceğini düşündüğümüz tüm yaz parfümlerini bulabileceğiniz ve online alışveriş yapabileceğiniz 6 mağazadan bahsedeceğiz.

The Body Shop

The Body Shop’un tüm ürünleri % 100 vejeteryan. Çevreye, hayvanlara ve insanlara duyarlı bu mağazanın ürünleri kalitesinden hiçbir zaman ödün vermiyor. İster odunsu kokular olsun, ister çiçeksi, ister baharatlı aradığınız tüm parfümleri The Body Shop mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca The Body Shop mağazalarında tüm parfümlerin vücut losyonlarını ve spreylerini, duş jellerini de bulabilir sevdiğiniz kokuları bir set halinde de alabilirsiniz. Böylece parfümüzünü gün boyu hem giysilerinizde hem de vücudunuzda taşımız olursunuz.

Ayrıca The Body Shop sizlere imza parfümünüzü bulmanız için online mağazası üzerinden bir test yaparak yardımcı da oluyor.

Yves Rocher

Yves Rocher kokuları ve diğer güzellik ürünleriyle herkesin beğenisini kazanmış dünya çapında yarışan bir kozmetik mağazası…

Kokusunu duyduğunuzda sizi bulunduğunuz konumdan alıp çiçek bahçelerine, egzotik diyarlara, sandal ağaçlarının arasına, baharat dünyasının kapısına götürecek birçok alternatifte parfüme Yves Rocher mağazalarında ulaşabilirsiniz.

Zara

Zara parfümleri de özellikle son zamanlarda kadınların severek kullandığı parfümler arasında sayılıyor. Özellikle birçok parfüm markasına oranla daha uygun fiyatlı olmaları tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alıyor. Yaz aylarında yanımda taşıyabileceğim kalıcı ama daha uygun fiyatlı parfümler arıyorum diyorsanız Zara parfümlerine bakabilirsiniz.

Boyner

Boyner mağazaları birçok markayı bir arada bulundurması ile, fiyat karşılaştırmasına daha rahat gidilebilmesi ile insanların sevdiği mağazalar arasında yer alıyor. Bu sebeple yaza dair aradığınız tüm kokuları, birçok dünyaca ünlü parfümü de içerisinde bulunduran Boyner mağazalarında bulabilirsiniz.

Trendyol

Trendyol’da yine geniş marka skalası ile parfüm arayışında olan kişiler için bakılması gereken online mağazalar arasında yer alıyor. Trendyol’da he dünyaca ünlü parfüm markalarına hem de daha uygun fiyatlı bir çok parfüm markasına ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti’nde sadece çiçek ve hediyelik eşyalar yok tabi ki… Aradığınız birçok markanın parfümüne de yine Çiçek Sepeti’nden bakabilirsiniz.

Tüm bu online mağazalardan yapacağınız yaz parfümü alışverişlerinizde kuponkodlari.com üzerinden alacağınız indirim kuponlarını kullanabilir, alışverişinizi çok daha uygun fiyata yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli alışverişler dileriz 🙂

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like