indirim kodu
Sevgililer Günü geçmiş olmasına rağmen indirimleri hala devam ediyor. Lufthansa'nın uçak biletlerindeki indirim kampanyası ile yüzünüz gülecek. 14 Şubat ile...devamı

Sevgililer Günü geçmiş olmasına rağmen indirimleri hala devam ediyor. Lufthansa’nın uçak biletlerindeki indirim kampanyası ile yüzünüz gülecek. 14 Şubat ile 17 Şubat arasında alacağınız biletlerde 1 Mart ile 1 Temmuz arasında yapacağınız seyahatlerde kullanacağınız kod sayesinde indirim kazanırsınız. kısalt

Kupon KodlarıToplam İndirimlerBugün KullanılanEn İyi İndirim
220

Lufthansa Hakkında

Almanya’ya veya Almanya’dan Avrupa veya kıtalar arası seyahat etmenizi gerektiren bir durumunuz mu var?  Avrupa’nın 2., dünyanın en büyük 9. havayolu şirketi Lufthansa siz değerli müşterileri için bu yolculuğu en konforlu şekilde gerçekleştirmek için hizmetinizde! Lufthansa, yarı özel yarı kamusal şirkettir ve Almanya’nın ulusal havayolu şirketidir. 100 ülkeye ve ortak havayolları ile dünyanın yaklaşık 410 uçuş noktasına hizmet vermektedir. Lufthansa, tescilli bir uçuş markasıdır, 2008 yılında dünyanın en iyi havayolu şirketi seçilmiştir. En iyilere layık olan sizler için uçuş sektöründe size en iyi deneyimi sağlayacak olan şirketlerden biri de Lufthansa’dır! Ayrıca en iyi seçilmesinin yanı sıra, Lufthansa 1997 yılından beri her yıl dünyadaki en iyi transatlantik seçilerek rakiplerine fark atmaktadır.

Lufthansa’da Online Bilet Alımı

Lufthansa en iyi seçilmesinin de hakkını vererek müşterilerine online bilet alımını gerçekleştirebilmeleri için kullanımı gayet basit bir web sitesi sunuyor. Online bilet alımı için kart bilgileriniz girmek yeterli oluyor. Ve yine biletinizi iptal ettirmek istediğinizde de bu işlemi internet sitelerinden kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Dünyanın en iyilerinden olan havayolu şirketi yalnız büyükleri değil, çocukları da düşünerek uçuş sırasında onları eğlendirebilecek oyun ve filmler sunarak ebeveynlere de büyük kolaylık sağlıyor ve çocuklar için verdikleri hizmetlerin bilgisini de web sitelerinden bulmak mümkün. Ve yine aynı zamanda uçuşunuz sırasında herkesin yararlanabilmesi için Lufthansa ücretsiz internet erişimi de sağlamaktadır. Böylece aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilir, uçuş boyunca sıkılmamak için internette sörf yapabilir veya iş için maillerinizi kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Lufthansa ile Hem Ucuza Hem de Konforlu Uçun

Lufthansa, şirketlerini tercih eden müşterilerine en uygun fiyatlı uçuşu bulabilmeleri için imkan sunar. Lufthansa’nın internet sitesinden ulaşabileceğiniz fiyat arama seçeneği sayesinde seyahat etmek istediğiniz yere çok daha uygun fiyatla seyahat edebilirsiniz! En uygun fiyatlı uçuşunuza ekstra indirim yapılmasını istiyorsanız, KuponKodlari.com’dan kampanya ve indirim kodlarını takip edebilirsiniz!