Bu kış yeni kombin fikirlerine mi ihtiyacınız var? Sizin için Mavi Jeans markasını baz alarak her tarza ve mekana uyacak kombin fikirleri oluşturduk. Ofiste, kampüste, toplantılarda, arkadaş buluşmalarınızda, akşam yemekleri ve hatta gece eğlencelerinde bile giyebileceğiniz kombin önerilerimiz var.

Ayrıca sitemizdeki güncel Mavi Jeans kupon kodlarını kullanarak Mavi online sitesinden yapacağınız alışverişlerde daha karlı çıkmayı unutmayın. 🙂

 

Sarı aşkına!

Bu kış hardal-sarı renklerini bol bol göreceğiz gibi görünüyor. Sizin için seçtiğimiz sarı kazak ile kombinleyeceğiniz çiçek desenli siyah bir eteği eşleştirdik. Üstünüze de bir kaban veya ceket alarak çok rahat ve aynı zamanda şık bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Eğer isterseniz sarı renk kazak yerine bu çiçekli eteği beyaz ve mavi renkte bir kazakla da kombinleyebilirsiniz. Öneriler bizden renk seçimi sizden!

 

Bej renginin jean ile uyumu

Bej soft ve çoğu renge uyumlu bir renk olduğu için kombinleme işi çok zor olmayacaktır zannımızca, bu yumuşacık yünlü bej kazağı vintage tarzı; skinny, yüksek bel, açık renk jeanle çok yakıştırdık. Bir diğer seçenek olarak koyu bir jean de tercih edebilirsiniz. Rahat olun, bej renginin uymayacağı kot rengi yoktur diyebiliriz! Sizi hem sıcak tutacak hem de size şık ve modern bi hava katacaktır. Bu kombini yaptıktan sonra size kalan üstünüze bir mont alarak dışarı çıkmak olacaktır. 🙂

 

Çiçek deseninden vazgeçemeyenler için

Yaz kış çiçek deseni kullananlardan mısınız? Size bu çiçekli gömleği süper skinny normal bel olan siyah bir jeanle kombinledik. Ofis hayatına uyumlu olan bu şık gömleği dar kesim kumaş pantolonlarla dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Kampüse giderken de rahatça kullanabileceğiniz bu kombin akşam yemeği veya resmi yemekler için de uygun olacaktır.

 

Kışın vazgeçilmez parçası pançolar

Pançolar… Kışın vazgeçilmezleri! Soğuk mevsimlerde bizleri en sıcak tutan parça kesinlikle pançolar  oluyor. Sebebi ise genelde kazakların ya da bluzların üstüne tercih edildikleri için. Hem üşümeyeyim hem de şık ve rahat olayım diyenlerin en sevilen tercihleri panço oluyor. Sizin için renkli, özellikle turuncu renklerin hakim olduğu, boğazlı bir panço seçip; altına vintage hafif bol kesimli bir jeani yakıştırdık. Dilerseniz dar kesim jeanlerle de kombinleyebilirsiniz.

 

Püskül detayı severler

Marjinal parçalardan hoşlananlar için zebra desenli ve püskül detaylı bir gömlek seçtik ve altına siyah bir etekle kombinledik. Çevrenizden farklı olmak aynı zamanda şık ve gözleri üzerinizde toplamak istiyorsanız bu kombin tam size göre! Eğer isterseniz etek yerine siyah dar kesim bir jean ile de kombinleyebilir, tarzınıza göre önerimizi şekillendirebilirsiniz.

 

Kargo pantolonlar

Kargo pantolonlar son birkaç senedir herkesin gözdesi olmuş durumda. Farklı renklerde ve cep boylarında olan kargo pantolonlardan sizin için haki rengi bir kargo pantolon seçtik ve bunu da kollarında püskül detayları olan salaş bir sweatshirt ile kombinledik. Dediğimiz gibi renk renk kargo pantolonlar üretilmiş durumda, dilediğiniz rengini satın alıp salaş veya dar kesim sweatshirtlerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

 

Tek omuz bluzların şıklığı

Bu kombin çoğu mekana uygun olsa da akşam yemekleri ve gece eğlencelerinde daha çok  tercih edilecektir diye düşünüyoruz. Tek omuz bluzlar size her zaman her yerde modern bir şıklık katacaktır. Biz tek omuzlu siyah bir bluzu beyaz renkte mom jeanle kombinledik. Bazıları tarafından beyaz renk jeanler hep korkulu bir parça olarak düşünülür, oysa ki beyazın çoğu renge olan uyumu beyaz jeanleri vazgeçilmez kılıyor! Bu yüzden bu kış da bol bol beyaz jeanleri göreceğiz gibi. Kombinlemesi en rahat olan beyaz jeanlerden dolabınızda bulundurmanızda fayda var, bizden söylemesi! 🙂