Ofis hayatında farklı farklı kombinler yapmak bazen insanı çok zorlayabiliyor bunun farkındayız. Bu zorluktan bir nebze olsun kurtulmanızı sağlamak için farklı kombinler belirledik. Her bütçeye ve her tarza uygun olmasını da dikkate alarak seçimlerimizi ‘en çok tercih edilen’ ürünlere göre derledik. Umarız ki aşağıda listelediğimiz kombin önerilerini beğenirsiniz ve her gün yaşanılan ‘bugün ne giysem’ derdine beraber bir son veririz.

Ayrıca önerilerimizden yola çıkarak yapacağınız alışverişinizden karlı çıkmak isterseniz güncel indirim kodlarını kullanarak alışverişinizi hesaplı hale getirebilirsiniz. 🙂

 

Vazgeçilmez ceket elbiseler

 

Ceket elbiseler ofis hayatının vazgeçilmezi olabilir. Tek parça ürünle kombininizi tamamlamış, rahatlığı ve şıklığı yakalamış oluyorsunuz. Bu elbiseler ceket yakaya sahip oldukları için büyük takılarla tamamlamayı önermiyoruz lakin, ince zincir ya da ince halka küpelerle kombinlerseniz çok sade ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. İsterseniz bu ceket elbiseleri şık ve klasik bir topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

 

Kemer detaylı kumaş pantolonlar

 

Ofis hayatında kumaş pantolonları çok sık görmekteyiz, çünkü kumaş pantolonları kombinlemesi basit kullanması da ayrı bir rahat oluyor. Kumaş pantolonları ufak detaylar ile daha şık hale getirmek mümkün. Size farklı renk ve detaylara sahip beli kemerli iki kumaş pantolon seçtik. Kumaş pantolonlar ile düz bluz ve gömlekleri kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız pantolonun kesim modeline göre, üstünüze blazer bir ceket tercih etmeniz size daha şık bir hava katacaktır.

 

Jile elbiseler

Son zamanların trendlerinden biri olan okul forması tarzı elbiseler, moda terimiyle jile model elbiseler, ofis hayatına da adımını atmış bulunmakta. Hem sevimli hem de şık olan bu model, içine giyilen  balıkçı yaka kazaklarla sizi aynı zamanda rahat hissettiriyor. Genelde bu tarz jile kombinlerinde boyun takıları kullanılmasa da, bizim naçizane fikrimiz ufak ve ince kolyeler çok hoş durabilir.

 

Sade elbiseler

Sade ve şıklıktan yanaysanız görseldeki gibi elbiseler tam size göre olacaktır. Boyun takılarıyla süslemeye gerek duyulmayan bu yakası kapalı elbiseleri zevkinize göre büyük taşlı küpelerle tamamlayabilirsiniz.

 

Blazer ceketler

Blazer ceketler kısıtlı zaman kombinleri için kurtarıcı bir parça desek yeridir. Düz triko bir elbise giydiniz ama şık hissetmiyor musunuz? Yardımınıza blazer ceket koşacaktır. Görseldeki gibi bir ceketi kemersiz kullanmak isterseniz, boynunuza ince altın zincir bir kolye takmanız size çok daha şık bir görünüm kazandıracaktır.

 

İspanyol paça pantolonlar

İspanyol paça pantolonlar sizi her zaman uzun gösterecek! Kolay kombinlenen parçalardan bir diğeri ise genelde kumaş olan bu ispanyol paça pantolonlar. İster kazaklarla ister gömleklerle çabucak kombinleyebileceğiniz bu pantolonları blazer ceketlerle de çok yakıştırıyoruz. Eğer pantolonda kemer yeri yoksa bile büyük kemerleri bel kısmınızda kullanarak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

 

Gömlek elbiseler

Bu elbiseler gömlek tarzlarıyla hem rahat hem de oldukça şık duruyorlar. Elbiseyi görseldeki gibi küpelerle veya daha kalın küpelerle süslemek sizi daha hoş gösterecektir. Zıt renkte bot ve çizmelerle kombinlemeniz ise tarzınıza marjinal bir hava katacaktır.