Sevgililer Günü’nü dışarıda mı kutlayacaksınız? Planınız var ama ne giyeceğinizi bilmiyorsanız, o zaman biz size yardımcı olalım. Sevgililer Günü’ne bir kaç gün kaldı ve hediye telaşları yetmez gibi onun yanı sıra ‘ne giyeceğim’ in de derdine düştüyseniz,  hem kendinizi rahat hissetmeniz hem de uzun yıllar hatırlanacak anılarınızı barından fotoğraflarda şık olmanız son derece önem teşkil ediyor.

Sevgililer Günü kombini yaparken planın nerede, nasıl olacağına göre değişecektir. Tabii şubat ayının soğuk havasını da düşünerek kombine dahil etmek gerekiyor. Her plana uygun şekilde derlediğimiz kombinleri, kendi yaptığınız plana uygun olanı seçerek sevdiğiniz insanla uyum yakalayabileceksiniz.

Ayrıca güncel indirim kuponlarıyla kombininizi daha uygun hale getirmek için sitemizde bulunan Trendyol indirim fırsatlarından faydalanmayı unutmayın!

Romantik bir yemek yemeye mi gidiyorsunuz? İşte kombininiz!

Erkekler için: Romantik bir yemekte rahatlığınızı bir kenara bırakmanız gerek. Öncelikle beyaz bir gömlek ile başlayarak pantolon seçimini kumaş ya da koyu renkte kot pantolonlarla tamamlaman yararına olacaktır. Tabii sevdiğin kadının yanına giderken üstüne bir ceket, eline de bir çiçek almayı unutma. 🙂

Kadınlar için: Romantik yemek diye seçimini şaşalı abiyelerden kullanmamalısın. Daha rahat olacağın sade fakat şık bir abiye-elbise seçmen senin için çok daha iyi olacaktır. Sonuçta yemek yiyeceksiniz, daha rahat elbiseler giymek seni daha iyi hissettirecektir.

Tiyatro, sinema, sanat galerisi gibi etkinliklerle entelektüel bir gün mü geçireceksiniz?

Erkekler için: Her zamanki tişört-pantolon rahatlığınızla olmanız sizin için en iyisi olacaktır. Tabi klasik rahatlığınızı biraz da şıklık katarak o günü özel ve anlamlı kılmanız gerek. Tişört üstüne kot bir gömlek ya da koyu bir kot ceket ile daha şık olabilirsiniz.

Kadınlar için: Sonuçta sevgililer gününü etkinliğe giderek değerlendireceksiniz. Elbise etek gibi seçenekler yerine siz de erkekler gibi kombininize pantolon eklerseniz çok daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Tabii kadınlar illa ki şık olmak ister bu yüzden bomber bir ceket ve zincir takılarla kendinizi daha süslü hissedebilirsiniz.

Sevgililer gününde eğlenecek ve after party’lerden yana mı olacaksınız?

Erkekler için: Dışarıda eğleneceksiniz bu yüzden ne çok şık ne çok rahat olmalısınız. Tabii yanınızdaki kadına da uyumlu olmanız gerekecek. Seçiminizi rahat takım elbiselerden yana kullanmanız yararınıza olacaktır. Takım elbise dediysek kumaş değil daha slim fit keten tarzı ceketlerden bahsediyoruz. Kot pantolon ve içinize bir tişört giyerek hem şık hem de rahat olabilirsiniz.

Kadınlar için: Tabii ki gecenin yıldızı olmak isteyeceksiniz, o zaman hem rahat hem şık görünmek için seçiminizi payetli kısa elbiselerden yana kullanmalısınız. Sonuçta eğlence mekanlarında dans edip içen insanlara ayak uydurmanız gerekeceği için daha rahat elbiseler kombinlemeniz yararınıza olacaktır.

Bonus: Evinizde öğle-akşam yemeğine mi plan yaptınız?

Erkekler için: Mum ışığında bir mekanda romantik bir yemek olmayacağı için takım elbise giymenize gerek yok, rahatlayabilirsiniz. Klasik balıkçı yaka bir kazak ve pantolon yeterli olacaktır.

Kadınlar için: Sonuçta evde bir akşam yemeği yiyeceksiniz, abartılı elbiseler, ayakkabılar sizi sadece rahatsız hissettirir. Etek ve kazak kombini yaparak hem şık hem de eve uygun rahat bir kombin yapmış olursunuz.

Yazılarımız sayesinde sevdiğiniz insanla anılarınıza güzel bir anı daha eklemenize katkımız olursa ne mutlu bize! Mutlu ve huzurlu bir sevgililer günü olması dileğiyle. Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun. 🙂