Toyzz Shop – 100 TL ve üzerine 10 TL indirim

Kod Bitiş: N/A
Kullanacağınız kod Toyzz Shop'dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar....devamı

Kullanacağınız kod Toyzz Shop’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar. Less

TYZ10PCD Kodu Al
100% Başarı

ToyzzShop’tan Mart Ayının Bitişine Özel 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde 10 TL İndirim Sağlayan Kod

Kod Bitiş: N/A
100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar....devamı

100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar. Less

TYZ10PCD Kodu Al
100% Başarı

Toyzz Shop’dan Mart Ayına Özel 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde 10 TL İndirim Kodu

Kod Bitiş: N/A
100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar. ...devamı

100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar.  Less

TYZ10PCD Kodu Al
100% Başarı

Geçerliliğini yitirmiş Toyzz Shop indirimleri

Toyzz Shop’dan Mart Ayına Özel 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde 10 TL İndirim Sağlayan Kod

Kod Expired
Toyzz Shop'dan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar. ...devamı

Toyzz Shop’dan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlar.  Less

TYZ10PCD Kodu Al
100% Başarı

Toyzz Shop, faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana 0-12 aylık bebeğinizden hiç büyümeyen sizlere kadar her yaş aralığına güzel vakit geçirtmek amacıyla yolunu çizen bir kurum. Toyzz Shop’dan çocuğunuz için eğlenirken öğrenebileceği oyuncaklarından veya arkadaş grubunuzla güzel bir akşam geçirmek için grup oyunlarından satın alabilirsiniz. Her yaşı mutlu eden peluş oyuncaklardan, küçük müzisyenler için hazırlanmış olan müzik aletlerine kadar Toyzz Shop müşterilerini memnun etmek için aradıkları ne varsa o konuda talebi karşılamaya çalışıyor! Ayrıca Toyzz Shop ebeveynler için çocuklarına oyuncak seçimlerinde de yardımcı oluyor. Toyzz Shop internet sitesinde her yaş aralığına özel hazırladığı oyuncak rehberi ile ebeveynlerin oyuncak seçimlerinde kolaylık sağlıyor.

Toyzz Shop’dan Online Alışverişle Çocuğunuzu Mutlu Edin

Toyzz Shop’un internet sitesinden oyuncak alımlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz! Ödeme yaparken kredi kartı, banka kartı, BKM Express, Havale/EFT ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Yine internet sitesinden sipariş edilen ürünler aynı gün kargo ibaresi bulunuyorsa 14:00’a kadar yapılan sipariş aynı gün teslim ediliyor, diğer siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya veriliyor ve satın alınan ürün 1-3 gün içerisinde müşteriye ulaştırılıyor. Toyzz Shop’dan yapılan alışverişlerin kargo ücreti Türkiye’nin her yerine Mng kargo ile 6,99 TL, Yurtiçi kargo ile 7,99 TL’dir. 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti alınmıyor. Ürünü beğenmemeniz veya kusurlu çıkması durumunda satın aldığınız ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz. İade etmek istediğiniz ürünü gönderirken anlaşmalı kargo şirketi MNG Kargo ile göndermeniz halinde “Kargo Bedeli” de ödemiyorsunuz.

Ebeveynlerin Mutluluğu İçin Toyzz Shop’un İndirim Kuponları

Toyzz Shop çocuklarınızı ve sizi mutlu ederken aynı zamanda sık sık yaptığı kampanya ve müşterilerinin kullanması için çıkarttığı indirim kuponlarıyla ceplerinizi de mutlu ediyor. Toyzz Shop indirim kuponlarını kullanırken kuponların geçerliliği alışverişinizin tutarına göre belirleniyor. Kodların kullanımında ise kodun, sipariş kısmında yer alan ilgili bölmesine yapıştırılması gerekiyor. Ardından indirim tutarı, fatura esnasında otomatik olarak ödemeye yansıyor.