94%indirim
Uzman eğitmenler tarafından verilen binlerce video eğitimlerini içeren online öğrenme platformu Udemy'den alacağınız eğitimlerde kupon kodunu kullanın, 94% daha az...devamı

Uzman eğitmenler tarafından verilen binlerce video eğitimlerini içeren online öğrenme platformu Udemy’den alacağınız eğitimlerde kupon kodunu kullanın, 94% daha az ödeyin!

Çevrimiçi kişisel gelişim kurslarından kodlamaya kadar aradığınız tüm eğitimlere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde erişim sağlayın. Udemy online eğitim platformunu hemen ziyaret edin, size en uygun eğitimi bulun ve geleceğinizi şekillendirmeye şimdiden başlayın! kısalt

Kupon KodlarıToplam İndirimlerBugün KullanılanEn İyi İndirim
11098%

Udemy müşteri yorumları

Udemy Müşteri Değerlendirmesi:
5

Udemy online mağazasında yaptığınız alışveriş deneyiminizi ve memnuniyet durumunu aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

Udemy Hakkında

Udemy, yüzlerce farklı kategoride 100.000’den fazla online kursu bir arada bulabileceğiniz oldukça kullanışlı bir platform.

Mayıs 2010’da Eren Bali, Oktay Çağlar ve Gagan Biyani tarafından temelleri atılan ve hizmet vermeye başlayan Udemy’nin dünyanın dört bir yanından binlerce aktif kullanıcısı var. Udemy, eğitmenler ile öğrencileri bir araya getirip herkese dilediği zaman dilediği şekilde faydalanabileceği eğitimler sunmayı hedefliyor.
Yalnızca eğitim almak isteyenlere değil, uzmanlaştığı konular hakkında eğitim vermek isteyenlere de büyük bir fırsat sunan Udemy, eğitmenleri öğrencileri ile buluşturarak platformu her iki taraf için de faydalı hale getiriyor.

Aylık ya da yıllık üyelik gibi bir sistemi bulunmayan Udemy’de dilerseniz ücretsiz derslerden faydalanabiliyor; ya da seçtiğiniz kursları ücretini ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Udemy’nin Avantajları Neler?

Pek çoğumuz kendimizi farklı alanlarda geliştirmek istiyor ancak yoğun günlük hayatımızda bunlara ayıracak vakti bir türlü yaratamıyoruz. Udemy’nin en büyük avantajı da bu noktada kendini gösteriyor. Udemy’de derslerinizi siz seçiyor, dilediğiniz zaman durdurabiliyor, gerektiğinde tekrar izleyebiliyorsunuz.

Alanında uzmanlaşmış yüzlerce eğitmenden istediğinizi seçebiliyor, satın aldığınız tüm derslere ömür boyu ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede eğitim almak istediğiniz konuya vakit ayırmak için kendi planınızı yapabiliyor; zaman ve mekan konularını dert etmek zorunda kalmıyorsunuz.

Peki Udemy’de Hangi Konularda Online Dersler Var?

Udemy’yi alanında en çok tercih edilen platformlardan biri haline getiren, aklınıza gelebilecek onlarca konuda online ders hizmeti sağlaması. İnternet sitesinde şu an için bu dersleri 13 ayrı kategori halinde sunan Udemy, BT ve yazılım, yazılım geliştirme, işletme, ofiste verimlilik, kişisel gelişim, tasarım, pazarlama, müzik, sağlık ve fitness kategorileri altında web geliştirme, mobil uygulamalar, programlama dilleri, finans, girişimcilik, yönetim, satış, strateji, liderlik, üretkenlik, tasarım araçları, oyun tasarımı, markalaştırma, sosyal medya pazarlama, beslenme, spor, genel sağlık, müzik yazılımı, vokal gibi onlarca farklı konudan dersleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Aynı zamanda Udemy size dersleri seçerken işinizi kolaylaştırmak için de çeşitli filtreler sunuyor. Ücretli ve ücretsiz kursları filtreleyerek seçim yapabileceğiniz gibi; eğitim almak istediğiniz konudaki seviyenize göre başlangıç seviyesinde ya da daha ileri seviyelerde olan kurslara göz atabiliyorsunuz. Yine bu kullanışlı filtreleme özelliği sayesinde videoları aldıkları puanlara, sürelerine ve diline göre arayıp aralarından sizin için en uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Udemy’den Özel İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın!

Udemy’de sürekli olarak pek çok farklı kursa özel indirimler ve kampanyalar yer alıyor. Kimi kurslar kısa süreliğine ücretsiz olarak kullanılabilir hale gelirken kimi kurslardan da özel kodlar ile çok uygun fiyatlara faydalanmak mümkün oluyor.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz konular ile ilgili kendinizi geliştirmek için Udemy kurslarına başvuracaksanız sitemizde yer alan aktif indirim ve kupon kodlarına göz atabilir, kodlarınızı kullanarak Udemy avantajlarından yararlanabilirsiniz.