Oops! No coupons found

There is no coupons for this store, please comeback later.

Kupon KodlarıToplam İndirimlerBugün KullanılanEn İyi İndirim
120

Vivense Hakkında

vivenseTürkiye’nin mobilya sektöründe en büyük e-ticaret girişimlerinden olan Vivense kurulduğu günden bu yana çok seviliyor. Kendisi mobilya üreticileri ile tüketicileri buluşturan online alışveriş platformu. Satın alınan ürünler direkt olarak üreticiden tüketiciye ulaşıyor. Tüketici dilerse belirttiği zamanda tadilat için de geliniyor. 2013 yılından kurulan Vivense’nin kurucusu ise Rocket Internet ile Türkiye pazarına giren ve ardından Pera Bulvarı bünyesine katılan WestWing’in kurucusu Kemal Erol. Daha kurulmadan aldığı yatırımla hızlı bir giriş yapan Vivense, yatırım almaya devam etti. Amerikalı girişimci Fabrice Grinda, Latin Amerika’da en büyük e-ticaret sitelerinden Deremate’in kurucusu Jose Marin ve Türkiye’de de Hasan Aslanoba.

İtalyanca’da “yaşam” anlamına gelen Vivense; retro, klasik, avangard gibi çok farklı stillere hitap eden ürünler, ürünler ilk üreticiden geldiği için ve mağaza gideri olmadığı için indirimli fiyatlar, Türkiye’nin her yerine teslimat hizmeti, 2 yıl garanti sunuyor. Dört tane İstanbul’da ve birer tane İzmir, Ankara ve Bursa’da bulunan showroomlarını da ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iç mimarlar ve tasarımcılardan oluşan yaratıcı ekibinin dekorasyon fikri önerilerini okuyabilir, kendi bünyelerinde çıkardıkları Vivense Dergi’den dekorasyon fikirleri, trendleri, dekorasyon ürünleri satan mağazaların yerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İndirimli Fiyatlarla Binlerce Seçilmiş Mobilya

Evinizin yatak odası, oturma odası, yemek odası, banyo, mutfak gibi temel odalarınızın tüm ihtiyaçlarına ek olarak ev dekorasyonu, halı, aydınlatma ürünleri ve bahçe mobilyaları da bulabileceğiniz Vivense’de artık her bütçeye uygun düğün paketleri de mevcut. Ayrıca nevresim takımı, havlu, perde gibi ev tekstilinden yemek takımları, kahvaltılıklar, kavanozlar gibi mutfak düzenlemeye kadar tüm ihtiyaçlarınızı Vivense’den giderebilirsiniz. Kısaca, bir evin tüm ihtiyaçları için adres Vivense.

Vivense İndirim Kuponu

Evinizin tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz Vivense’de ürünleri daha ucuza alabilmek için yapmanız gereken sayfadaki indirim kuponunu kopyalayıp ilgili sayfadaki indirim kodu veya kuponu kısmına yapıştırmanız. Belirtilen tutardaki indirim otomatik olarak toplam ücrete yansıyacaktır. Keyifli alışverişler…