Zooplus – %10 indirim

Kod Bitiş: N/A
Kullanacağınız kod sayesinde evcil hayvanınızı mutlu edecek tüm ödül çeşitlerinde geçerli %10 indirim kazanırsınız.
CD10 Kodu Al
100% Başarı

İlk alışverişte geçerli 10% indirim kuponu

Kod Bitiş: N/A
Zooplus'ta geçerli olan bu özel indirim kampanyasıyla siteden yapacağınız ilk siparişte 10% oranında indirim kazanabilirsiniz.
MERHABA Kodu Al
100% Başarı

Evcil hayvanlar için binlerce ürün çeşidi sunan Zooplus, nakledilmeye hazır deposunda tuttuğu 2500 çeşit ürün ile her daim evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılıyor. 17 yılı aşkın süredir hem evcil hayvan mamasında hem de aksesuarlarında sektörde bir adım öne çıkan Zooplus, yılların verdiği tecrübe ve hizmet kalitesi ile kısa bir sürede müşteri memnuniyetini kazanmaya başarıyor.  Online alışveriş hizmetini, en basite indirgeyerek uygun şartlar ile evinize gelmesini sağlayan marka, bu hedefine ulaşmak adına her geçen gün daha fazla özveri ile çalışıyor. 1999 yılından günümüze kadar yaklaşık 15 milyon işlem gerçekleştirerek 20 milyon paket sevkiyatı yapan marka, 21 farklı ülkeye hizmet veriyor.

Almanya -Münih, Fransa- Strasburg, İngiltere- Oxford, Polonya- Krakow ve İtalya- Cenova’da ofisleri bulunan Zooplus’un ayrıca İstanbul’un farklı şehirlerinde de 6 adet merkezi bulunuyor. Müşterilere daha iyi hizmet vermek isteyen marka, 15 farklı ülkeden gelen uzman ekipler ile bu sektörde kendini geliştirmeye devam ediyor. 365 gün boyunca evcil hayvanları ve sahiplerini mutlu etmek için çalışan Zooplus, Finlandiya’dan İspanya’ya, İtalya’dan Slovakya’ya kadar geniş bir coğrafya da hizmet veriyor.

Evcil Hayvanların En Sevdiği Adres: Zooplus

Hem evcil hayvanların hem de sahiplerinin en sevdiği adres olan Zooplus bünyesi altında barındırdığı pek çok farklı ürün ile evcil hayvanların damak tadına ve sağlığına hitap etmeyi başarıyor. Zooplus, ürün yelpazesinde; kuru köpek maması, kuru kedi maması, konserve kedi maması, konserve köpek maması, mama ve su kapları, kedi kumu, ödüller, vitamin ve takviye maması, eğitim ürünleri, yatak ve sepetler, tasma, kedi evleri, kedi bakım ürünleri, köpek bakım ürünleri ve ihtiyacınız olan diğer tüm aksesuarları hizmete sunuyor. Evcil hayvanınızın devamlı kullandığı mamaları ya da yeni ürünleri almak için Zooplus üzerinden kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Evcil hayvanınız için ilk defa ürün alacaksanız dilerseniz müşteri yorumları kısmını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde ödemelerinizi kredi kartına taksit ya da tek çekim olarak pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı paketleme sistemi sayesinde satın aldığınız ürünlerin kontrollerden sonra kısa bir süre içerisinde adresinize kadar sorunsuz bir şekilde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Ürünlerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda dilerseniz iade ve değişim haklarınızı kullanabilirsiniz. Ürün, kargo, hizmetler ya da diğer konular hakkında sorularınızı yanıtlamak için online iletişim formunu ya da 0850 333 8383 no’lu destek hattını kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine hafta içi her gün 09.00 ile 21.00, Cumartesi ise 10.00 ile 17.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Zooplus İndirim Kuponu

Evcil hayvanınız için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir alışveriş yapmak isterseniz, Zooplus’un belli dönemlerde sunduğu kampanyaları ya da Zooplus indirim kuponu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İndirim kuponunu kullanmak için üzerinde yazan kodu kopyalayarak Zooplus ödeme sayfasında yer alan indirim kodu kutucuğuna yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kuponun üzerinde yazan miktar kadar, sepetinizden otomatik bir düşüş sağlanacaktır.