İyikod:
Alışverişlerinizden iyilik toplayan eklenti.

İyikod, Türkiye'nin ilk indirim kodu sitesi KuponKodlari.com tarafından ücretsiz olarak sunulan bir indirim kodu eklentisidir.

Bu eklentiyle birlikte paylaştığımız indirim kodlarına direkt erişip alışverişlerinizden indirim kazanırken aynı zamanda yardım kuruluşlarına da bağışta bulursunuz.

Üstelik bu bağış herhangi bir şekilde sizin alışverişinize yansımaz.

Chrome Eklentisini İndir
img

İyikod Nasıl Çalışır?

Peki İyikod hem alışverişlerinize indirim sağlarken hem de nasıl yardım organizasyonları için bağış toplayabiliyor?

İndirim Kodu

İyikod, anlaşmalı online alışveriş mağazalarının indirim kodlarını direkt olarak eklentide sunar.

Alışveriş

Siz bu indirim kodlarını kullanarak alışveriş yaptığınıza mağaza bize komisyon verir.

Bağış

Biz de bu komisyonun en az 30%'unu her ay bir yardım kuruluşu için toplar ve bağışlarız.

img

Haftanın En İyi 10 İndirimi

İyikod'un ana ekranında kullanıcılarımız için topladığımız en iyi 10 indirim kodunu paylaşıyoruz. Bu indirim kodları hepimizin bildiği markaların online mağazalarında geçerlidir. Ayrıca bu kodlarını aktif ettiğinizde de sepet tutarınıza indirim uygulanır ve aynı zamanda ayın yardım kuruluşuna bağış biriktirilir.

Bu sayfada popüler markaların güncel indirim kodları listelenir.

İndirim kodları sizin için test edilir ve doğruluğu teyit edilir

Kodu aktif ettiğinizde sepet tutarınıza bahsi geçen indirim uygulanır.

Aynı zamanda bahsi geçen kurum için bağış kumbarasına da katkınız olur.

Marka Özelinde Kodlar

İyikod, siz belirli bir mağazadan alışveriş yaparken eğer o mağazanın indirim kodu varsa size bildirir. Böylece mağazanın güncel indirimlerinden haberdar olursunuz ve ödemenizi avantajlı fiyatlarla tamamlarsınız.

Örneğin, siz Koton online mağazasında gezerken eklendimiz size mağazada ne kadar indirim kodu olduğunu gösterir ve siz eklenti ikonumuza tıklayarak bu indirim kodlarını görüntüleyebilir ve uygulayabilir.

img

Sık Sorulan Sorular

İyikod ile ilgili sıkça sorulan soruların cevapların aşağıda paylaştık. Ek olarak [email protected]'dan bize ulaşabilirsiniz

- İyikod ücretli mi? Nasıl bağış yapıyorsunuz?

İyikod'un ücretsiz bir eklentidir. Partner markalar bize indirim kodlarıyla yönlendirdiğimiz satış neticesinde belirli bir oranda komisyon öder. Bizde bize ödenen komisyonun en az 30%'unu eklenti içerisinde belirttiğimiz yardım kuruluşlarına bağışlarız.

- İndirim kodları ne kadar indirim sağlıyor? Kodlar gerçek mi?

İndirim kodları, eklenti içerisinde belirtilen miktarda indirim sağlar. Biz kodları partner markalardan alır, geçerliliğini test eder ve sizinle paylaşırız.

- Yardım kuruluşu tavsiye edebilir miyim?

Elbette. Kuruluşların yanı sıra, yardıma ihtiyacı olan bir aile, bir hayvan barınak merkezi, bir okul varsa ihtiyacı teyit ettiğiniz müddetçe biriken bağışları aktarabiliriz.

-Rakamlarla ilgili şeffaflık sağlıyor musunuz?

Eklenti içerisinde sipariş sayısı, toplanan bağış ve bağış toplanan kurumu paylaşıyoruz. Buna ek olarak bu sayfada rakamları ve bağış ispatlarını döküman olarak paylaşacağız. Şu anda yeni olduğumuz ve yeterli kullanıcımız olmadığı için henüz bağış yapamadık.

img
© 2020 - İyikod, bir KuponKodlari.com ürünüdür.